Havas İlmi Derinlikleri Mutlaka Okuyun

kardeşim ben havas hocasıyım havasla ilgileniyorum... Hocalık yapıyorum 5 senedir ve havası baştan sona biliyorum... ve sana diyeceğim tek şey evet sana katılıyorum herkez bunu yapamaz bir mürşid den izin alınmadan asla... eğer bu ilmi öğrenmek isteyenler varsa ki talebelerim var ben bu ilmi kendimle beraber götürmek istemiyorum. öğrenmek isteyenler bana ulaşssın teşekkürler
---------Hocam selamünaleyküm elimden tutulmaya ihtiyacım var allahın izni ile bilmediklerimi öğrenmeye anlamaya bana bunda allahın izni ile yardımcı olmanızı sizden istiyorum irtibata geçeremisiniz tşk.

Yönetimin notudur: Forum içinde alenen mail adresi vermek sizin güvenliğiniz açısından sakıncalıdır. İrtibata geçmek istediğiniz kişi ile özel mesaj yolu ile haberleşebilir ve mail adresinizi pm yolu ile iletebelirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim ben havas hocasıyım havasla ilgileniyorum... Hocalık yapıyorum 5 senedir ve havası baştan sona biliyorum... ve sana diyeceğim tek şey evet sana katılıyorum herkez bunu yapamaz bir mürşid den izin alınmadan asla... eğer bu ilmi öğrenmek isteyenler varsa ki talebelerim var ben bu ilmi kendimle beraber götürmek istemiyorum. öğrenmek isteyenler bana ulaşssın teşekkürler

havas

arkadaşım havasın bir işe yaramadığını nerden biliyosun.misyonerlerin islam ülkesinde insanların hafızasından atmak istedikleri şey havas ilmidir.yoksa sende onlardanmısın.koskoca allahın sevgili peygamberleri alimleri insanlara faydalı olmak için hep havas ilmiyle bir takım şeyler yapmalarını istedikleri için uzun uğraş vermişlerdir.tamam havas ilmi hem zor hemde kolay.önemli olan niyet ve düzgün itikat.bunlar sende yoksa tabiki olmaz.öylece kestirip attıramazsın havas ilmi hiç bişeye yaramıo diye.bu havas ilmini allah ii kullarına bildirmiş onlarda kaleme almışlar.ama senin gibi cahiller işte bunu anlamaz.sakın birdaha böle şeyler yazıpta insanları karamsarlığa itme.havas denilen bu ilim kuranın içinden alınan surelerden veya harf rakam gibi şeylerden teşkil eder.o yüzden havası küçümseme çarpılırsın.
BENİ ULAŞIRMISINIZ ÖĞRENMEK İSTİYORUM EDIT BY BEYZA iletişim bilgileri vermeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu yaziyi paylasan arkadasi su konuda bilgilendireyim birinci orda arapca yazilan ayetler hemen altinda arapca bilmeyenler icin turkce yazilmis turkcesini okuyarak basari elde edemezsin.arapca bilmek lazim o yuzden ikinci bi olay da su arapca bilmeyenler icin yazilmis turkceleri bilerek yanlis yazilir kitabin arka tarafinda dogru olan ayeti belirtilir.buda her onune gelen kullanmasin diye yapilir.bizzat kullanan hocam var yaptigi herseyde de %100 basari aldi arapcayi cok iyi biliyor turkce yazar gibi arapca yaziyor.yanlis bilgi verme

Kimsenin konu hakkında bir bilgisi yok muska yamak ve taşımak şirktir sizin yöntemlerinizde yanlıştır.Havas ilimi hakkında en ufak bir bilginiz yoktur.Bu tarz havas ilimini alamazsınız ve havas ilimini şer işlerinde kullanamasınız şüphesiz ki bedelini çok ağır bir şekilde ödersiniz.Bu tarz uygulamalar tamamen yanlış ve havasa uygun degildir.Havascılar Kur an la calısır ve manevi rahatsızlıkları şifalandırır ve yine son kez söylüyorum bu tarz uygulamalar havaa uygun degildir havas ilmi zordur ve bayanlar bu ilimi alamaz.Eger gercekten havas ilimi isteyen kimse havascılardan kontrolden gecmesi lazımdır herkes bu ilimi alamaz ve yine diyorum ki sevgili kardeslerim çalısma sekilleri yanlıstır ve yine belirtiyorum ki bu calısma sekilleri tamamen yanlıstır eger havascı olmak istiyorsanız nefsinizi susturun Allah a yönelin.Namazı dosdogru kılın.Allah ı anın cunku Bakara suresi 152.ayette der ki 'Anın beni anayım sizi şükredin bana sakın nankörlük etmeyin.' Bu ayette hersey apaçık yazmaktadır.Bu boş ve yalan şeylerle uğraşmayın.

BİR HAVAS İLİMİ ÖĞRENCİSİ.

Salih memişoğlu ve Serkan kiremit adlı kişiler bu mevzuda günevilir gibi duruyor.

Siz bu yazınızı internette havas diye dolaşan bazı pdf dosyalarından edinmişsiniz. Öncelikle arkadaşımında dediği gibi
Kenzül Havas Allahın 99 adı nın sırlarını aydınlatmak amacı ile osmanlı imparatorluğu zamanında yaşamış Allah dostu
Evliyaların yardımı ile derlenmiş bir kitaptır. Allahın 99 ismi şerifi içerisinde her sıfatın bir özelliğinden bahseder. Örnek verecek olursak YA KAHHAR kahredici anlamını ifade eden esmayı adedince 3-5-7 gece okuduğunuzda kahrolmasını istediğiniz kişiniz başına bi müsibet gelir ancak bu uygulamalar aynı zamanda çok TEHLİKELİDİR. İnternet ortamında herkes kulaktan dolma birçok yanlış bilgi ile insanları yanlış yola sürüklüyorlar. Bu esmalar iki ucu keskin kılıç gibidirler. Sizin kahrolması için okuyacağınız kişi kalben sahih temiz kalpli ve de gerçekten bu kahrı haketmediyse bu zikir size zarar verir. ALLAHIN HİDAYETİ ÜZERİNİZE OLSUN.

OZAN YURT
Çoook eski bir yorum ama katılıyorum. Bu tarz şeyler tehlikeli

Ya işte ortada gezen bu ilme hakim olduğunu söyleyen hatta bunun ile büyü yapan ve karşılığında para alan insanlar var aman dikkat edin arkadaşlarım bilir bilmez de büyü müyü ben korkarım Hem Hz Peygamberimiz de yasaklamıştır. Büyü yapan da yaptıranda cehenneme girer havas ilmi vs anlamam ben büyü var işin içinde. Birinci mesajdaki kişi güzel anlatmış ta insanlar kötü niyetli anacım...

Geri