Havas İlmi Derinlikleri Mutlaka Okuyun

Bence allahin bize uygun gordugune razi olup sikretmeliyiz zaten allah bize en guzelini veririyor elhamdulillah once herkes guzel bir sekilde namaz kilmali allahina boyun egmeli dusman nefsini ezmeli ve nankorluk etmemeli buyudur bilmem nelerdir hic itibsr etmemek gggerek zaten gercekten allahini seven boyle seylere bas vurmaz yarabbi sana sukurler olsunki biza akil vermissin bize daha cok akil verki seni daha cok taniyip boyun egelim sana layik kul olalim amin.

ben kendimle ilgili örnek vermek istiyorum.. havas ilmi nedir bilmezken ALLAHIN İSİMLERİNİ hergün aylarca okur okur dururdum ve bende saymak istemediğim bir sürü değişiklikler oldu ismi havass iste bunun ama bu değişikliklerin allah rızası için yapıldığı durumlarda gerçekleştiğinede inanıyorum dünyalık menfaatler uğruna değil

sevgili dostum belliki sen denemeye kalkmışsın başaramamışsın.neden olduğununda bilincindesin psişik diyorsunya ondan sende yok allah vergisidir soy sop meselesidir bu.onun için denedim olmadı demelisin.bükemediğin bileğide öpeceksin.16 yıldır yapıyorum ve başarılıyım.sadece iyilik yaparım kötülükle işim olmaz.benden tavsiye bu konularda olumsuz konuşmalar yapıp dinimizin gerçeklerini inkar etmeyin.bırakın eli kuvvetliler yapsın.

kardeşim ben havas hocasıyım havasla ilgileniyorum... Hocalık yapıyorum 5 senedir ve havası baştan sona biliyorum... ve sana diyeceğim tek şey evet sana katılıyorum herkez bunu yapamaz bir mürşid den izin alınmadan asla... eğer bu ilmi öğrenmek isteyenler varsa ki talebelerim var ben bu ilmi kendimle beraber götürmek istemiyorum. öğrenmek isteyenler bana ulaşssın teşekkürler

Sevgili kardeşim. Havas ilmi nedir bilmiyorum. Aslında Hoca'ların yaptıklarına da çok inanan biri değilim. Şu an 42 yaşındayım. Yaklaşık 16 yaşlarında iken bir rahatsızlık başladı. 20'li yaşlarımda ise doktora gitmek zorunda kaldım. Tabiki rahatsızlık yavaş yavaş ilerlediği için beni o denli bir rahatsızlığa ulaştıracağını tahmin edememiştim. Doktora gittiğimde bana bütün sinirlerimin tel tel dökülmüş olduğunu, böyle bir durumun normal olmadığını, yani ancak çok yıkıcı bir olay yaşayan insanlar da görülebileceğini söyledi. Ben ise hayatımda o ana kadar hiç üzücü bir olay yaşamamıştım. Bütün doktorlar aynı şeyi söylediler ancak tedavi olamadım. Hatta gittiğim bir doktor durumumun tıbben normalolmadığını hatta üstü kapalı bir hoca'ya gitmemi bile tavsiye etti. Bende gittim ve bana peri yelinin geldiğini söyledi. Ancak onunda yaptıkları işe yaramadı. Beni bu konuda bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.Hastalığımdan bu yana bütün hayatım alt üst oldu. Şimdiden allah razı olsun diyorum.

Hocam Merhaba, ben Havas İlmi üzerinde çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
kardeşim ben havas hocasıyım havasla ilgileniyorum... Hocalık yapıyorum 5 senedir ve havası baştan sona biliyorum... ve sana diyeceğim tek şey evet sana katılıyorum herkez bunu yapamaz bir mürşid den izin alınmadan asla... eğer bu ilmi öğrenmek isteyenler varsa ki talebelerim var ben bu ilmi kendimle beraber götürmek istemiyorum. öğrenmek isteyenler bana ulaşssın teşekkürler

ben çok yeniyim bedenimde var olduğu söylenen bazı varlıklardan dolayı merak edip araştırma ihtiyacı duydum.ve araştırdıkça bambaşka bir dünya fark ediyorum ben duaları okullarda öğretilenler kadar bilirdim şimdi ise hayretle her geçen gün başka şeyler keşfediyorum ben inançlı bir insanım fakat herkes bambaşka şeyler yazıyor hangisi doğru hangisi yanlış sanırım daha çok yol katetmem gerekiyor yinede teşekkür olumsuz fikirler olmadan doğruyu bulmak daha zor her olumsuz fikir başka bir soru her sorunun cevabı başka bir kapı açıyor

sallayarak yazılan yazıya bıraz bılgı katalım dedık :)

bu konuyla ılgılı yazın deveyı kulagındakı tuyden öturu ayıplamak seklınde yormak gıbı bır sey her yerın tuy var demek herkesın aklna gelebılır havas ılmı alım ve evlıyaların ugrastıgı ve ınanarak ıtıkat ederek yapabıldıgı her önune gelenın yapamayacagı bır ılımdır allahın ısımlerındekı anlamları ve bu ısımlerden naasıl yararlanabılecegını ögretır ve sadece sunu de bunu söyle sunu okuyla bıtmez bellı gun bellı orucları riyazatları vardır işe yaramuyo dıyorsunuz ama yaradıgına ben ınanıyorum cogu arkadasımda bu ılımle ugrasan hocalardan yararlandı sifa var ama duz sunu oku bunu söyleyle degıl ıtıkat ederek ve bu ılme sahıp hocalardan ders alarak yapılması gerekır tasıya bılmek cok zordur onu hak etmek gerekır dogru kulanacagınıza emın olunmazsa kımsede sıze ögretmez o kıtaplarda cok ender bulunur üç ciltdirbelli tılsımlar ve rıyazatları vardır su bır gercek büyü dıye tabır etmek gercekten cok kötudur ıstedıgınız kısı put veya ruhaı bır varlık degıl dırek allahın sıfatlarıyla allahtan ıstemekdir.

Geri