Hayırlı Cumalar sözleri hayırlı cumalar mesajları ve dilekleriniz

cuma20606sa2-4180.jpg

HayIrlI Cumalar..

Cuma DuasI

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.
Melekler duasıyla Ya vedüdüm entel maksudum Kulhüvellahü ehad bin bir kere ya samed cennet kapılarını aç benim günahımdan geç.
Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.
İlahi kabre vardığım gece lütfeyle yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır ulu cemalini göster.
Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.
Rabbim fikrim zikrullah kalbimin nuru Resullullah evvelim ahirim La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.
Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var.
allah-77.gif
dedim dostum dedim 99 ismine mühür vurdum üstüne.
Sırrım sübhanım derdim dermanım gafil kuluna gam düşmüş yetiş imdadımıza ya Muhammed.
Kulhüvellahü ehad bin bir kere ya samed ya ya Muhammed umarız senden şefaat.
Lailahe illallahtır özüm Muhammed Mustafadır sözüm ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.
Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna yetmiş binin nısfına mühürledim üstüne.
Lailahe illallah üç muradım var biri cennet bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.
Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım cemalini göster bana.
Cennetine davet et ım kabrimizde rahatlık sıratta selamet tatlı canımız sana emanet son nefesimizde selametler ihsan eyle.
Kabir suallerimiz ahsan eyle cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.
Lailahe illallah selalar duası için Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.
Elif Nur Muhammed tez selamet.
Ya Celil etme zelil gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır duaya açılan elleri icabete eriştir.
allah-77.gif
ım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.
Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana cenneti alada cemalini göster bana.
Lailahe illallah günahlarımız af eyle Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.
İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.
Selatü selaya yolladım Mevlaya sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.
Lailahe illallah ve cellehü edası ile Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.
Lailahe illallah kalbimizi karartma rızkımızı azaltma kabrimizi daraltma senden başka kapı aratma muhannete muhtaç etme.
Lailahe illallah imanla sabır Muhammedün Resullullah azapsız kabir.
allah-77.gif
ım beni af eyle her derdimi def eyle rızkımızı bol eyle kabrimizi nur eyle sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.
Evvelim ahirim kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.
allah-77.gif
ım şeytanın şerrinden kabirdeki yılanlardan çıyanlardan ölümün dehşetinden kabirin azabından sıratın zulmetinden muhafaza eyle ım.
Ölümün hayırlısını üç ayların birisini Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.
Amin.

Tülayy hayırlı cumalar canımm paylaşımın için teş ederim.allah bu duanın yüzü hürmetine dularımızı kabul eder inşallah.aminn

Hayırlı Cumalar arkadaşlarım,

Rabbim, herkesin işini gücünü rast getirsin. Bu güzel günde dualarınız kabul olsun...

herkese hayirli cumalar diliyorum meleklerim...
rabbim bu mübarek günde el acip dua eden,dilekte bulunan herkesin elini bos cevirmesin insallah,,bizlere hayirli kapilar hayirli esler hayirli evlatlar nasip eder insallah,,,,

herkese hayirli cumalar diliyorum...

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi sensin,senden baska ilah yoktur,
dal bile yerinden kipirdiyorsa sendendir,hayir ve ser ne gilrse sendendir,
halimize binlerce sükürler olsun yarabbim,
yarabbim yarabbel errahimin senki bir cekirdege can verensin,
sana siginir senden yardim umariz.bu günahkar kullarinin sesini duy,actigimiz ellerimizi bosa cevirme yarabbim.yarabbim sen ol demedikce dal bile yerinden kipirdamaz.omuzlarimiza tasiyamayacagim yükler yükleme yarabbim.seytanin serrinden,münafigin serrinden ,zalimin zulmünden sana siginiriz.sen evlerimizi ailelerimizi ve tüm sevdiklerimizi onlarin serrinden koru..bilerek veya bilmeyerek isledigimiz bütün günahlarimizi affeyle.anamizin bababimizin kardeslerimizin eslerimizin ve sevdiklerimizin bütün günahlarini affeyle.sana el acipta müsgülünü bildirip yardim uman bütün kardeslerimin dualarini kabul eyle..yarabbim öncelikle senden hakkimizinda hayirlisini diler sonrasinda kalbmizden gecen dileklerimizin kabulunu istiyorum..allahim bu güzel aylar hürmeti üzerine,bu güzel cuma günü hürmeti üzerine,okunan kuran-i kerimler hürmeti üzerine,indirilen tüm hatimler ve cekilen tüm tesbihler hürmeti üzerine,124 bin peygamberler enbiyalar bütün mümin ler hürmetine yarabbim sana siginiyorum senden diliyorum gönlümden geceni bana nasip eyle yarabbim...sana binlerce sükürler olsun.......
amin

Geri