Hazal Kaya Saçlarını Nasıl Koruyor

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hazal Kaya Saçlarını Nasıl Koruyor
hazal kaya hazal kaya kısa saç saç modeli kesimi sac modelleri

nihal-5628.png

Unutulmaz sizi Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inin o güzel saçlarının sırrını merak ediyorsanız bu yazıyı okuyup öğrenebilirsiniz meleklerim...

Saçlarını nasıl mı koruyor?
Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakteriyle şöhreti yakalayan Hazal Kaya'nın saç modelleri genç kızlar tarafından yakından takip ediliyor.

Güzelliğini gül suyu ve tonik kullanarak koruduğunu belirten Kaya geçtiğimiz günlerde Kanyon'da görüntülendi. Önce kuaförde saçlarını yaptıran Kaya daha sonra alışverişe çıktı. Yeni saç modeliyle havalı bir şekilde dolaşan genç oyuncunun ayrıca yıpranan saçlarına tarçınlı bakım da yaptırdı.

EVDE DE YAPABİLİRSİNİZ

İşte saçları güçlendiren ve parlak gösteren tarçınlı saç bakımının tarifi: Sıcak zeytinyağı içerisine bir kaşık bal, bir tatlı kaşığı toz tarçın ilave edin. Elde ettiğiniz karışımı banyodan önce başınıza sürün ve yaklaşık 15 dakika bekletin. Sonra başınızı iyice yıkayın.

:)

Tarçını bilmem ama elma sirkesi,yeşilçay ve balın iyi geldiğini duymuştum. Ama bana göre yiyecekleri oranıza buranıza sürmeyin yiyin :)

.

ya ben saçlarımı hergün sürekli düzleştiriyorum. ve böylece çok yandı ve kırık çok fazla buna iyi gelirmi. bide eğer saçımıza bunu sürersek bitlenmezmiyiz ? :S

Geri