Hazal Kaya'nın hamam keyfi

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Hazal Kaya'nın hamam keyfi
hazal kayanın fotoğrafları hazal kayanın resimleri kayaya makyaj yap kaya oyunları kaya makyaj oyunu
Aşk-ı Memnu dizisi ile ün yapan ve şimdiler de Adını Feriha koydum dizisiyle de gönülleri fetheden Hazal Kaya'nın güzelliğinin sırlarını merak ediyor musunuz Melek'ler? O halde buyrun hamam sefasına :)

84d8d9483da90e.jpg

'Adını Feriha Koydum' dizisiyle adından söz ettiren 21 yaşındaki Hazal Kaya, güzellik tercihlerini InStyle dergisinden Pınar Çelikel'e anlattı:

- Süsüne püsüne düşkün bir kız olacağım, daha dört yaşında annemin makyaj çantasına ortak olmamdan belliymiş.

Ruj kullanmıyorum

- Makyajımı genelde kendim yaparım. Göz rengime uygun olan ama sıcaklık etkisi verebilecek renkler kullanmayı tercih ediyorum. Pek ruj kullanmam. Makyaj çantamda her zaman önce eyeliner'ım biter.

- Makyaj konusunda deneyip de hemen vazgeçtiğim trend, mavi göze mavi göz kalemi sürmek oldu. Deneyerek gördüm ki, gözde benim rengim mavi değil!

Saçlarım yandı

- Saçlarım 'doğuştan pırasa gibi' olduğu için dalgalı modeller çok hoşuma gidiyor. Eğer aniden bir yere gitmem gerekirse atkuyruğu ile toplayıp, tokalarla sıkıştırıp topuz yapıyorum. İncecik bir bantla da hareket katıyorum.

- Yorgunluk atmak için SPA yerine geleneksel Türk hamamına giderim. Özellikle de Çemberlitaş Hamamı'na... Masaj tercihlerimi ise refleksoloji ve el masajından yana kullanıyorum.

- Uykusuzluk ve yorgunluk gibi durumlarda hemen gözlerimin altı morarır. Bu yüzden uykuma özellikle dikkat ederim.

gencoda hic hosuma gitmiyodu askı memnuda insanların hosuna gitmeye basladı simdide gitmeye devam ediyor :D

Geri