2010 Haziran Anneleri

FINDIK YAĞI
Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Varis ve saçkıran hastalığı için de faydalıdır. Doğum öncesi doğum sonrası cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacıyla masaj olarak sürülür.

Kullanılışı
Haricen; masaj şeklinde kullanılır. Saç diplerine parmak uçlarıyla firiksiyon yapılır.

ACI ELMA YAĞI (ADAÇAYI YAĞI)
Gaz söktürücü, ter kesici, idrar arttırıcı etkileri vardır.
Yara iyi edici ve antiseptik olarak kullanılmaktadır.
Bebeklerde gaz gidericidir. Ayrıca bronşit,
astım ve bayanlarda adet düzensizliğinde kullanılır.

Kullanılışı
Dahilen; günde 3-5 damla bir fincan suya damlatılarak içilir.
Yüksek miktarda zararlıdır. Haricen; yara üzerine tatbik edilerek kullanılır.
Gaz giderici olarak topuk ve göbek kısmına masaj şeklinde sürülerek tatbik edilir.

Kızlar dışarı çıktım geldim.. Pek kimseler uğramamış buralara.. Alışverişe gidecekler vardı... Yorulmuş herkes demekki... Canım sıkılıyoooo...

herkese ıyı aksamlar kıslarr
bugun pek bı sessız buralar
neler yaptınız ettınıs yarın hesap sorcam hepınısden..

bende cıkıyorum
kocıs gelcek
kayıpeder yemege cagırmıs ona gıtces.

oyyy ölüyommm havuzlu hana gittik bugün eksik gedik ne varsa aldık.
bebek arabasını da aldık. pierre cardin enigma modeli. en hafifi oydu , sürdüm ettim rahat geldi bana. çok fazla da düşünmedim artık aldık gitti
park yatağı ve mama sandalyesini göğüs pompasını da aldık. mama sandalyesi chicco polly magic modeli.
arabamız olmadığı için kargoya verdiler. pazartesi elimizde olur. resimlerini çeker eklerim artık.

oyyy ölüyommm havuzlu hana gittik bugün eksik gedik ne varsa aldık.
bebek arabasını da aldık. pierre cardin enigma modeli. en hafifi oydu , sürdüm ettim rahat geldi bana. çok fazla da düşünmedim artık aldık gitti
park yatağı ve mama sandalyesini göğüs pompasını da aldık. mama sandalyesi chicco polly magic modeli.
arabamız olmadığı için kargoya verdiler. pazartesi elimizde olur. resimlerini çeker eklerim artık.

biz senle nasıl karşılaşmadık yaa :second: bende gittim bugün ama kardeşimle pek keyif alamadım o da halsiz gibiydi gecelik takımımı aldım sebamed şampuanlarımı kremlerimi felan aldm işte şu şeker işini halledemedim yanımda bi büyük olmayınca karar veremedim yahu bide eşim dedi bi takımda şöle evde giymeye eşofman gibi bişey alsaydın misafir felan geldiğinde rahat ediceğin dedi doğru söylüyo ben adam kadar düşünemiyorum valla:puha: belki bi kere daha geçerim son bi kez off eksik bitmiyo ki

Geri