N

nuran17

Forum Okuru
slm son adet tarihim 11 ekim bu ay adet olmadım kan testi yaptırdım sonuç 25.60 çıktı anlamadım hamilemiyim acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değerine göre hamilesiniz. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

H

hanfegüngör

Forum Okuru
hcg değeri 37.48 çıktı ne demek adetim 2 gün geçti teşk edrm.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

H

hanfeekrem

Forum Okuru
son adet tarihim 18 ekim bu ay adet olmadım bugün kan testi yaptırdım sonuç 0.40 çıktı yardımcı olurmusunz hamilelik varmı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
hanfeekrem' Alıntı:
son adet tarihim 18 ekim bu ay adet olmadım bugün kan testi yaptırdım sonuç 0.40 çıktı yardımcı olurmusunz hamilelik varmı
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir, bir çok koşul dönem gecikmesine neden olabilir. Hcg değerine göre gebe değilsiniz. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

M

mavişyb12

Forum Okuru
En son 20 eylülde ilişkiye girdim. 14 ekimde hastalandım 31 ekim gibi test yaptırdım sonuç 0.1 çıktı fakat hala daha hastalanmadım.Bi sıkıntı olabilir mi :(

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
mavişyb12' Alıntı:
En son 20 eylülde ilişkiye girdim. 14 ekimde hastalandım 31 ekim gibi test yaptırdım sonuç 0.1 çıktı fakat hala daha hastalanmadım.Bi sıkıntı olabilir mi :(
Selamlar hayır bir sıkıntı görünmüyor. Yani siz zaten adet olmuşsunuz ve testte negatif çıkmış hamilelik yok. Yakın zamanda adet olursunuz. Hava durumları malum bir de hastalık ya da ilaç kullanımı vs olur ise mutlak suretle gecikme yaşarsınız. Hamile değilsiniz yakında adet olursunuz dert etmeyin lütfen.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
mavişyb12' Alıntı:
Adet gecikmesi sadece hamilelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş, testiniz negatif çıkmış bu da gecikmenizin gebelik kaynaklı olmadığını gösteriyor.Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak muayene ve hormon tetkitleri gecikmenizin nedenini belirleyecektir.

L

likopant

Forum Okuru
adetim tam 6 gün gecikti test yaptım silik çıktı kan testi yaptırdım 9.14 çıktı hamilelik olasılığım varmı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz gebelik lehine görünüyor. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

B

bsratkn

Forum Okuru
iyi günler adetim 6 gün geçti kan testi yaptırdım sonuç 0.43 çıktı anlamıyorum hamilemiyim acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
bsratkn' Alıntı:
iyi günler adetim 6 gün geçti kan testi yaptırdım sonuç 0.43 çıktı anlamıyorum hamilemiyim acaba
Merhaba, hcg değerine göre hamile değilsiniz. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

A

ajlanmn

Forum Okuru
dün gece mide bulantısı ve ishalden hastaneye gittim kan testi yaptılar 34.45 çıktı adetime iki gün var hamilemiyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
ajlanmn' Alıntı:
dün gece mide bulantısı ve ishalden hastaneye gittim kan testi yaptılar 34.45 çıktı adetime iki gün var hamilemiyim?
Hcg değerine göre hamilesiniz. Şimdilik her hangi bir ilaç kullanmayın. Pazartesi günü bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun. Hcg testi tekrar istenecek ve sonuca göre durumunuz netlik kazanacaktır.

E

ela369

Forum Okuru
adetim 6 gün geçti hiç gecikmem olmaz kan tsti yaptırdım 011 çktı durum nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Yani hamile değilsiniz. Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Gecikmenin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

E

enderblr

Forum Okuru
merhaba bu ay sinüs tedaviisi gördüm doktorum antibiyotik verdi eşim normalde prezervatifle korunur ama adet olmadım kan testi yaptım 04 çıktı sonuç ne anlama geliyor

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hastalıkların tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar adet gecikmesi yapabiliyor. Hcg değeriniz gebelik lehine değil muhtemelen gecikmneniz kullandığınız antibiyotik kaynaklı.Bir hafta içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

A

aslamnardn

Forum Okuru
adetim 11 gün gecikti kan testim sonucu 0.9 çıktı hamilemiyim??

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
aslamnardn' Alıntı:
adetim 11 gün gecikti kan testim sonucu 0.9 çıktı hamilemiyim??
Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Yani hamile değilsiniz. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.