E

ela1989

Forum Okuru
slm adetim geçti 2 gün oluyor kan tetsi yaptırdım sonuç 027 çıktı kimse bir şey söylemedi hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
ela1989' Alıntı:
slm adetim geçti 2 gün oluyor kan tetsi yaptırdım sonuç 027 çıktı kimse bir şey söylemedi hamilemiyim
Merhaba, hcg değerine göre hamile değilsiniz. Bir hafta içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

H

hnbulsan

Forum Okuru
geçen ay ilişkiye girdim bu ay adetim gelmedi evde test yaptım silik çıktı kan verdim değer 70.12 çıktı sonuç nedir hamilelik varmı acaba ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Her iki test sonucuna göre hamilesiniz. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için kadın doğum uzmanına görünün..

C

cydans

Forum Okuru
tüp bebek tedavisi gordum ve transferden sonra 8.günümdeyim bugün kan testi yaptirsam hamile olduğumu öğrenebilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
cydans' Alıntı:
tüp bebek tedavisi gordum ve transferden sonra 8.günümdeyim bugün kan testi yaptirsam hamile olduğumu öğrenebilirmiyim
Embriyonun rahime transfer edilmesin den 12 gün sonra gebelik testi yapılır. Boşuna şimdi test yapmayın negatif sonuç alırsınız.

S

srngblk

Forum Okuru
mrb adetim 6 gün geçti kan testi yaptım gecikmeden önce 0.25 gecikmeden sonra 0.7 hamilemiyim acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değerine göre hamile değilsiniz. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir, hormonal problemler,rahim kaynaklı sorunlar,stres, mevsim dönüşleri,diyet vs. gecikmeye neden olabilir. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

T

Tgb55

Forum Okuru
Merhaba ben kimyasal gebelik geçirdim ve 16 ocakta kanamayla düştü bugün beta hcg me kontrol amaclı baktirdım ve 7.72 cıktı dr net bise söyleyemedi pazartesi tekrar kana bakıp yükselirse gebeliktir dedi sizce durum nedir

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bugün yaptı iseniz pazartesi günü muhtemelen sonuç 20 ve üzeri çıkacaktır hamilelik var ise. Ha bize göre mi hayırlı olsun hamilesiniz :D:D

T

Tgb55

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Bugün yaptı iseniz pazartesi günü muhtemelen sonuç 20 ve üzeri çıkacaktır hamilelik var ise. Ha bize göre mi hayırlı olsun hamilesiniz :D:D

Inşallah öyledir merakla bekliyorum tesekkur ederim

R

Rukiye Tekin

Forum Okuru
Merhaba adetimin 4 gun gecikmesiyle yaptirdigim kan sonucu 373,9 cikti ultrasonla kese gorulmedigi icin 4 gun sonra tekrar kan tahlili yaptirdim sonuc 2194 cikti ve tekrar ultrasonla kese gorulmedi doktorum dis gebelikten suphelendi ve vajinal bolgeden bakti keseye benzer bisey gordu 1 gun sonra tekrar kan verdim ve sonuc 3579 cikti bu durum da dis gebelik olma olasiligi varmi kan degirim normal mi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar şu anda her şey normal görünüyor bir gün sonra yapılan testte düşüş söz konusu değil. Ama yüzde yüz olarak net te kimse bilemez. Düşük yok en azından o görünüyor.

N

Nesrinleyla

Forum Okuru
Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Nesrinleyla' Alıntı:
Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var
8 ve üzeri değerler hamilelik olarak kabul ediliyor adetinize daha var dr dediği gibi 2-3 sonra hcg testini yenileyin inşallah hayırlı haberler verirsiniz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Nesrinleyla' Alıntı:
Merhaba hcg değeriniz şüpheli net olarak gebesiniz veya değilsiniz diyemeyiz. Regl döneminizde gecikme olursa testi tekrar yapınız.

U

ulaşelif

Forum Okuru
adetim 2 gün gecikti test yaptım evde negatif hastanede yaptım 11.1 çıktı hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Beta hcg sonuçlarında 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine , net bilgi için kadın doğum uzmanına muayene olun.

E

elena21

Forum Okuru
dün gece burun kanaması yaşadım durmayınca acile gittim gebelk testi yapıldı 17.1 çıktı hamilemiym acaba adetimde 1 gün geçti??

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine . Yalnız tek değer gebeliğin teşhisi için yeterli değildir hekim kontrolünde olunuz..