Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor. Hcg değeri tek başına gebeliği onaylamaz. Pazartesi hekime görünün tekrar hcg değerinize bakıcak ayrıca ultrason muayenesi yapıcaktır. Gebe olup olmadığınız netlik kazanıcaktır.

L

layni

Yeni Üye
Üye
Selam bende bugün kan testi yaptırdım sonuç 1.4 çıktı 2 gün sonra tekrar taptır dedi sizce hamilemiyim hocam

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Layni, hayır bu sonuca göre hamile değilsiniz testi yenilemenize gerek yok. Saygılar. Bu arada üyeliğinizi onayladım. Aramıza Hoş Geldiniz.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
layni' Alıntı:
Selam bende bugün kan testi yaptırdım sonuç 1.4 çıktı 2 gün sonra tekrar taptır dedi sizce hamilemiyim hocam
Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. İki gün sonra değilde perşembe günü tekrarlayın testi.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değerinizde görünürde bir sıkıntı yok fakat gebeliğinizin ilerleyişi ile ilgili en doğru bilgiyi hekim kontrolüyle sağlayabilirsiniz.

B

belinda 84

Forum Okuru
slm adetim 3 gün geçti hcg 29 çıktı hamilelik varmı???

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Mutlaka hekim kontrolünde olun.. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

L

liber21

Forum Okuru
dün gece burun kanamasıyla acile gittim gebelk testi yapıldı 29 çıktı hamilemiym acaba adetimde 1 gün geçti??

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine . Yalnız tek değer gebeliğin teşhisi için yeterli değildir hekim kontrolünde olunuz..

L

leylaa213

Forum Okuru
arkadaşlar benim hecegem 21 çıktı 1 günüm geçti hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Fakat tek değerle gebelik saptanmaz bundan dolayı pazartesi bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak hcg + usg incelemesi ile durumunuz netlik kazanır.

N

nigar111

Forum Okuru
Merhabalar.ben adet günüme 4 gun kala kan testi yaptırdım negatif cıktı.günüm 3 gün gectı hala adet olamadım.kan testini erken mi yaptırmıstım acaba gebelik olsaydı cıkarmıydı o gün.tekrar test yaptırmalı mıyım.yaptırsam bu sefer kesın sonuc elde eder miyim ?

A

Aslı gergen

Forum Okuru
Dün test yaptırdım <2.0 diyo anlamorumda bu ne anlama geliyor

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
nigar111' Alıntı:
Merhabalar.ben adet günüme 4 gun kala kan testi yaptırdım negatif cıktı.günüm 3 gün gectı hala adet olamadım.kan testini erken mi yaptırmıstım acaba gebelik olsaydı cıkarmıydı o gün.tekrar test yaptırmalı mıyım.yaptırsam bu sefer kesın sonuc elde eder miyim ?
Merhaba, gecikme olmadan test yaparsanız hatalı sonuç almanız muhtemel. Hala mensiniz gerçekleşmediyse tekrar test yapın.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Aslı gergen' Alıntı:
Dün test yaptırdım <2.0 diyo anlamorumda bu ne anlama geliyor
Merhaba bu hcg değeri gebelik lehine değildir. 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendirilir.

E

elmas elif

Forum Okuru
adetim 6 gün geçti evdeki test negatif çıktı hastaneye gittim kan testi yapıldı sonuç 7.8990 çıktı aşırı baş dönemem ve kasığımda ağrı var dün geceden çamur gibi yoğun akıntım var nedeni nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba elmas hanım, hcg değeriniz anormal derecede yüksek bu durum sağlıksız gebeliğin işareti olabilir. Bu gün mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

5

55555

Forum Okuru
kızlar ben bütün belirtileri yaşıyorum adetime 10 gün var test yaptım 0.0 sizce varmı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, tetsi çok erken gecikme olmadan yapmışsınız sonuç haliyle negatif. Beklenen döngünüzde en az 3 günlük gecikme olursa testi tekrar yapın..

S

sysegul

Forum Okuru
merhabalar dktr hanim benim kanda gebelik cikti 161.3 daha sinra 157 ye dudtu simdi ise 58 kanda sizce bu ne demek dusukmu yaptim birde kanamam var