HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

merhaba adetim 4 gün geçti hastanede test yaptım 84 çıktı sonucu gösteremedim bütün hamilelik belirtilerinide yaşıyorum sonuç nedir hamilelik varmı yokmu?

Merhaba, hcg değeriniz görünürde hamilelik lehine . Tabi tek değerle gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Hekim kontrolünde olun. Hekim hcg testini belli aralıklarla isteyip izleyecektir. Son adet tarihiniz , Hcg değerleriniz ve usg incelemesi birlikte değerlendirilecek durumunuz hakkın da net bilgi verilecektir.

adetim 2 gün gecikti hcg 48 hamilemiyim

Merhaba dün kan testi yaptırdım bugün sabah sonuçları aldım adetim bugünle beraber 2 gün gecikti BETA HCG 35.5 çıktı ebe hemşire hamilelik var dedi 1 hafta sonra tekrar gelip test yaptirin dedi sizce hamilemiyim ?

Kolay gelsin
Adetime 5 gun kala beta testi yaptim 6 cikti 2 gun sonra 3 2 gun sonra 2 cikti adetim 3 gun gecikti hamile olabilirmiyim yukselir mi beta

Merhaba, hcg değerleriniz gebelik lehine değil. Gebelik söz konusu olursa değer artar fakat gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa tekrar hcg testi yapın ve bir hekime görünün.

Merhaba, hcg değerleriniz gebelik lehine değil. Gebelik söz konusu olursa değer artar fakat gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa tekrar hcg testi yapın ve bir hekime görünün.
Progestan kullaniyorum asilama oldu bu ay ilac etkilemis olabilir mi sonucu oyuzden cikip dusmus olabilirmis tam 0.0 a dusmemis sonuc ihtimal var mi sizce

Bu ay asilama oldum progestan hap kullaniyorum bu ilac degerleri yukseltip dusurmus olabilir mi goguslerim cok sis ve kasik agrim cok var adetim hic gecikmezdi sonuc 0.0 a dusmemis en son sonuc 2 yukselme olur mu sizce

Geri