HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

dün gece burun kanamasıyla acile gittim gebelk testi yapıldı 29 çıktı hamilemiym acaba adetimde 1 gün geçti??

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine . Yalnız tek değer gebeliğin teşhisi için yeterli değildir hekim kontrolünde olunuz..

arkadaşlar benim hecegem 21 çıktı 1 günüm geçti hamilemiyim

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Fakat tek değerle gebelik saptanmaz bundan dolayı pazartesi bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak hcg + usg incelemesi ile durumunuz netlik kazanır.

Merhabalar.ben adet günüme 4 gun kala kan testi yaptırdım negatif cıktı.günüm 3 gün gectı hala adet olamadım.kan testini erken mi yaptırmıstım acaba gebelik olsaydı cıkarmıydı o gün.tekrar test yaptırmalı mıyım.yaptırsam bu sefer kesın sonuc elde eder miyim ?

Merhabalar.ben adet günüme 4 gun kala kan testi yaptırdım negatif cıktı.günüm 3 gün gectı hala adet olamadım.kan testini erken mi yaptırmıstım acaba gebelik olsaydı cıkarmıydı o gün.tekrar test yaptırmalı mıyım.yaptırsam bu sefer kesın sonuc elde eder miyim ?

Merhaba, gecikme olmadan test yaparsanız hatalı sonuç almanız muhtemel. Hala mensiniz gerçekleşmediyse tekrar test yapın.

adetim 6 gün geçti evdeki test negatif çıktı hastaneye gittim kan testi yapıldı sonuç 7.8990 çıktı aşırı baş dönemem ve kasığımda ağrı var dün geceden çamur gibi yoğun akıntım var nedeni nedir

Merhaba elmas hanım, hcg değeriniz anormal derecede yüksek bu durum sağlıksız gebeliğin işareti olabilir. Bu gün mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Geri