HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz hekim kontrolünde olun..

Merhabalar. Adetim bittikten 4 gün sonra ilişkiye girdim. 2 gündür kasıklarimda bir gerginlik hissediyorum üsütmüsüm gibi. Kramp gibi bir agri giriyor sag ve sol kasiklarima. Karnima da igne batmasi gibi birşey oluyo arada. Takvimden bakınca tamda yumurtlama donemine denk geldi ağrılarım. Ama agrilarim cok hafif. Acaba ben hamilemiyim? Birde arada idrar yaparken yanma oluyor.

Merhabalar. Adetim bittikten 4 gün sonra ilişkiye girdim. 2 gündür kasıklarimda bir gerginlik hissediyorum üsütmüsüm gibi. Kramp gibi bir agri giriyor sag ve sol kasiklarima. Karnima da igne batmasi gibi birşey oluyo arada. Takvimden bakınca tamda yumurtlama donemine denk geldi ağrılarım. Ama agrilarim cok hafif. Acaba ben hamilemiyim? Birde arada idrar yaparken yanma oluyor.

Merhaba, belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz bu yanlış ve yanıltıcı olur. Adetinizde gecikme olursa test yapın.

selam yardımcı olurmusunuz adetim 1 gün geçti test yaptım 23 çıktı hamilelik varmı yokmu teşekküler

hcg değerim 18 çıktı ksıklarım ağrıyor adetim 3 gün geçti kasık ağrısı ve akıntı normalmi

Geri