HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Her iki test sonucunuz da pozitif . Pazartesi kan testi yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba tüp bebek tedavisi görüyorum 11 gün sonucum 19.4 çıktı 13 gün 42.4 çıktı 15 gün 83.89 çıktı 17 gün sonucum 58.4 e düştü dış gebelik mi acaba neden böyle oldu

Merhaba, durumunuz hakkında en sağlıklı bilgiyi hekiminiz verebilir. Son değerinizde düşüş var fakat buna takılmamak gerekir. Bir dahaki yapacağınız hcg testi sonucu durumunuz hakkın da bilgi verecektir.

Merhaba, Son adet tarihim 14 Nisan, 15 Mayıs'ta Beta Hcg değerim 27 çıktı. Sizce değerim normal mi yoksa düşük mü ?
Değerlendirebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba, tek değerle gebeliğinizin seyri hakkında yorum yapmak doğru değil. Doktorlar bile bir kaç hcg testi sonrası durum değerlendirmesi yapar. Hekim kontrolünde olmanızı öneriyorum.

Merhabalar ben çatlatma iğnesi vurdurdum heycandan dayanamadım 9. Gün erken gebelik testi yaptım 2 çizgi hafif silik cıktı bugunde kan tahlili verdim degerim 11.27 cıktı doktor hamilesin diyemem ama hamile dehilsinde diyemem dedi cok kararsız kaldım

Merhabalar ben çatlatma iğnesi vurdurdum heycandan dayanamadım 9. Gün erken gebelik testi yaptım 2 çizgi hafif silik cıktı bugunde kan tahlili verdim degerim 11.27 cıktı doktor hamilesin diyemem ama hamile dehilsinde diyemem dedi cok kararsız kaldım

Merhaba, Doktorunuzun dediği gibi şu an net konuşmak mümkün değil. Değer gebelik lehine görünüyor fakat tedavide kullanılan ilaçlar pozitif sonuca neden olabilir . Size önerilen tarihte testi tekrar yapın.

merhaba hcg değerim 21 çıktı son adet tarihim 22 nisan hamilemiyim pazartesi doktora gidicem

Geri