HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. En kısa zaman da teyidi için hekim kontrolün de olun. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.
Merhaba size bisey sormam lazım canım çok sıkkın ben bundan beş gün önce idrar sonra kan tahlili yaptırdım 25.77 cıktı bugün gittim ultrasonda gözükmedi ve kan değerim arasında sadece 26.36 olmuş doktor dış gebelik olabilir dedi normalde 26.36 kaç haftalık oluyo biraz daha beklemelimiyim

Merhaba size bisey sormam lazım canım çok sıkkın ben bundan beş gün önce idrar sonra kan tahlili yaptırdım 25.77 cıktı bugün gittim ultrasonda gözükmedi ve kan değerim arasında sadece 26.36 olmuş doktor dış gebelik olabilir dedi normalde 26.36 kaç haftalık oluyo biraz daha beklemelimiyim

Merhaba dış gebelik iki değerle teşhis edilmez. Hcg değerlerinin düzenli olarak izlenmesi lazım. Ayrıca henüz keseyi görmek için erken. HCG değeri 5. gebelik haftasında 1500-2000 aralığındaysa, fakat kese görünmüyorsa bunun en olası nedeni dış gebeliktir.Gebelik kesesi en erken 4,5 -5 haftalık gebelik olduğunda transvajinal ultrason ile görülebilir.

Merhabalar sat 8 temmuz 16 sında sürtünme ve boşalma olmadan birliktelik oldu 18 ağustosta ultrason temiz çıktık 19unda lekenme olduktan sonra 1 gün tam anlamıyla adet kanaması olup diğer 2 gün azalarak bitti 3 Eylül de ise kan testi ultrason oldu ultrasonda yine temiz çıktı doktor hatta rahim ince kalın olması gerekirdi hamile olsaydın dedi kan testi sonucum beta Hcg < 2 size kesin sonuç mu tekrar yaptırmalı mıyım belirtilerim çok fazla yardımcı olursanız sevinirim başka bi yerde yaptırmayı düşünüyorum

Merhabalar sat 8 temmuz 16 sında sürtünme ve boşalma olmadan birliktelik oldu 18 ağustosta ultrason temiz çıktık 19unda lekenme olduktan sonra 1 gün tam anlamıyla adet kanaması olup diğer 2 gün azalarak bitti 3 Eylül de ise kan testi ultrason oldu ultrasonda yine temiz çıktı doktor hatta rahim ince kalın olması gerekirdi hamile olsaydın dedi kan testi sonucum beta Hcg < 2 size kesin sonuç mu tekrar yaptırmalı mıyım belirtilerim çok fazla yardımcı olursanız sevinirim başka bi yerde yaptırmayı düşünüyorum

Test ve usg sonucunuza göre gebelik saptanmamış. Adetiniz de gerçekleşmiş. Bu durumda gebelik söz konusu değildir, sonuç kesindir.

Belirtilerim fazlasıyla devam ediyor göğüslerde kararma mide bulantısı sol karın ve kasık bölgem arada sağ sırtım belim ayrıca göğüs kenarlarındaki o bezelerde çıktı ama sonuçlar negatif geç döllenme olmuş olabilir mi gerçi ilişkiden 50 gün sonra kan testi yapıldı bir de adetim çok az ve çok değişikti önce kahve ve pembe lekelenme oldu aynı gün içinde kanama başladı az ve kısa sürdü ne yapacağımı bilmiyorum

Belirtilerim fazlasıyla devam ediyor göğüslerde kararma mide bulantısı sol karın ve kasık bölgem arada sağ sırtım belim ayrıca göğüs kenarlarındaki o bezelerde çıktı ama sonuçlar negatif geç döllenme olmuş olabilir mi gerçi ilişkiden 50 gün sonra kan testi yapıldı bir de adetim çok az ve çok değişikti önce kahve ve pembe lekelenme oldu aynı gün içinde kanama başladı az ve kısa sürdü ne yapacağımı bilmiyorum

Geç döllenme gibi bir durum söz konusu hamile değilsiniz ve hamile olmadığınıza ikna olmaya çalışın. Hala kuşkunuzu giderememiş gibisiniz bu nedenle tekrar bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyorum..

Geç döllenme gibi bir durum söz konusu hamile değilsiniz ve hamile olmadığınıza ikna olmaya çalışın. Hala kuşkunuzu giderememiş gibisiniz bu nedenle tekrar bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyorum..
Geç döllenme söz konusu demişsiniz geç döllenme olabilir mi
merhaba kusura bakmayın yine ben göğüslerimde kaşıklarımdan karnıma doğru ve bacaklarımın arka kısmında mavi damarlar çok fazla belirginleşti harita gibi oldu özellikle bacak ve karın kısım fakat testler negatif benim hala ağrılarım bulantılarım devam ediyo bu damarlar hamilelik berlitisi olabilir mi lütfen yardımcı olun bi anlam veremedim ben

Merhaba, gebelik testi sonucunuz negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir. Gebe olmadığınıza ikna olmak için bir kadın doğum uzmanına görünün..

Öncelikle merhabalar. 10günlük bir gecikmem oldu. 1 hafta öncesi ilk 3gün damla damla geldi adet oluyorum zannettim sonraki 3 gün ise kahverengi akıntı şeklinde bişey geldi ilk defa bu şekilde bişey yaşıyorum sonraki gün bitti bişey gelmesi doktora gittim kan testi yapıldı cihaz bozulduğu için sonucu alamadım Dr. muayenede bişey görünmediğini rahimin de temiz olduğunu söyledi 1 hafta sonra tekrar test yaptır yumurtlama geç olabilir dedi bugün daha önceki geçmiş çıkmayan sonucu aldım 0.100 çıkmış acaba hamilelik olma durumu olabilir mi çünkü 2 gündür kasık ağrısı gibi karın ağrım oluyor.

Geri