HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Hcg değeriniz gebelik lehine görünüyor. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

iyi günler adetim 6 gün geçti kan testi yaptırdım sonuç 0.43 çıktı anlamıyorum hamilemiyim acaba

dün gece mide bulantısı ve ishalden hastaneye gittim kan testi yaptılar 34.45 çıktı adetime iki gün var hamilemiyim?

dün gece mide bulantısı ve ishalden hastaneye gittim kan testi yaptılar 34.45 çıktı adetime iki gün var hamilemiyim?

Hcg değerine göre hamilesiniz. Şimdilik her hangi bir ilaç kullanmayın. Pazartesi günü bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun. Hcg testi tekrar istenecek ve sonuca göre durumunuz netlik kazanacaktır.

Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Yani hamile değilsiniz. Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Gecikmenin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

merhaba bu ay sinüs tedaviisi gördüm doktorum antibiyotik verdi eşim normalde prezervatifle korunur ama adet olmadım kan testi yaptım 04 çıktı sonuç ne anlama geliyor

Merhaba, hastalıkların tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar adet gecikmesi yapabiliyor. Hcg değeriniz gebelik lehine değil muhtemelen gecikmneniz kullandığınız antibiyotik kaynaklı.Bir hafta içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri