HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Bugün yaptı iseniz pazartesi günü muhtemelen sonuç 20 ve üzeri çıkacaktır hamilelik var ise. Ha bize göre mi hayırlı olsun hamilesiniz :D:D

Merhaba adetimin 4 gun gecikmesiyle yaptirdigim kan sonucu 373,9 cikti ultrasonla kese gorulmedigi icin 4 gun sonra tekrar kan tahlili yaptirdim sonuc 2194 cikti ve tekrar ultrasonla kese gorulmedi doktorum dis gebelikten suphelendi ve vajinal bolgeden bakti keseye benzer bisey gordu 1 gun sonra tekrar kan verdim ve sonuc 3579 cikti bu durum da dis gebelik olma olasiligi varmi kan degirim normal mi

Selamlar şu anda her şey normal görünüyor bir gün sonra yapılan testte düşüş söz konusu değil. Ama yüzde yüz olarak net te kimse bilemez. Düşük yok en azından o görünüyor.

Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var

Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var
8 ve üzeri değerler hamilelik olarak kabul ediliyor adetinize daha var dr dediği gibi 2-3 sonra hcg testini yenileyin inşallah hayırlı haberler verirsiniz

Beta hcg sonuçlarında 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine , net bilgi için kadın doğum uzmanına muayene olun.

dün gece burun kanaması yaşadım durmayınca acile gittim gebelk testi yapıldı 17.1 çıktı hamilemiym acaba adetimde 1 gün geçti??

Geri