Hcg Değeri Yüksek Çıkması İkiz Gebelik Olabilir mi?

3+3 te beta hcg 295 çıkmıştı 4+4 te tekrar ölçtürdüm 7309 çıktı ve tek kese görüldü sizce normal mi yoksa ikiz mi

Hcg değeri ile ikiz gebelik teşhisi yapılmaz. Ancak usg bunu belirleyebilir. Ultrason muayenesinde kese görülmüş ( muhtemelen tek kese ) ikiz gebelik söz konusu olsaydı hekiminiz sizi bilgilendirirdi.

Merhaba adetim geceli 7 gün oldu doktor randevum yarın ama çok merak içindeyim çünkü HCG sonucu 1300 yani adet tarihime göre çok yüksek sizce neden böyle inşallah sorunlu bir gebelik değildir hiçbir şikayetim yok şuan benim düşüncem ya 3 ayı aşkın. Gebegim üzerine adet gördüm yada çoğul inşallah çoğuludur

Merhaba, benzer soruların cevabında hep belirtiyoruz tek değer üzerinden gebeliğin seyri ile ilgili değerlendirme yapılmaz. Hcg nin belli aralıklarla izlenmesi gerekir. Belirttiğiniz olasılıklar mümkündür, hekim kontrolü durumunuz hakkında bilgi verecektir.

selamlar adetim 5 gün geçti beta hcg değeri 298.0 çıktı doktorum gebelik var dedi ama ikiz filan bahsetmedi bu değere göre ikiz gebelik mümkün mü çok heyecanlanıyorum lütfen cevap verin.

selamlar adetim 5 gün geçti beta hcg değeri 298.0 çıktı doktorum gebelik var dedi ama ikiz filan bahsetmedi bu değere göre ikiz gebelik mümkün mü çok heyecanlanıyorum lütfen cevap verin.
daha adetiniz 5 gün geçmiş doğru hamilesiniz ama ikiz olup olmadığını anlamak için keseleri görmek gerekir tabii 5 gün geçmiş bir adet için oldukça yüksek bir değer.

daha adetiniz 5 gün geçmiş doğru hamilesiniz ama ikiz olup olmadığını anlamak için keseleri görmek gerekir tabii 5 gün geçmiş bir adet için oldukça yüksek bir değer.
Teşekkürler doktorum yine çağırdı sonuç inşallah çok yükselir ikiz çok istiyorum dua edin lutfen

Geri