HCG değerim düştü düşükmü yapıcam?

7 aydır bebek istiyoruz olmuyor bende testi erken yapmıştım

Gebe kalmak için yumurtlama günlerinizi takip edin. Yumurtlamadan bir kaç gün önce ve yumurtlama gününde birlikteliğe özen gösterin. 1 yılı aşkın bir süre tüm denemelerinize rağmen gebelik sağlayamazsanız bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

ilginiz için çok teşekkürler inşallah hamile kalırım

Merhaba,

HCG değerleriniz hızla düşmüş ve tekrar artmaya başlamış. Bu durum da bir anormallik var. Mutlaka hekime görünün . Sağlıksız gebelik söz konusu gibi..
Bu gebeliğin sonucu ne oldu arkadaşım yazarmisin hep araştırıyorum bulamıyorum ilk defa senin yazında düşüp yükselme bana benziyor sonuç ne oldu lütfen yazın

19.08.2018 de 4 gün gecikmeyle silik çizgi akşamında özelde kan testi ve 19.3 daha yeni gebelik denildi ertesi gün öğlen hafif sancı adet ama yoğun bir kanamay doğru doktora biokimyasal gebelik denildi düştü yani daha hic gitmedim ilaç vermedi zaten korunmayada gerek yok dedi neyse 13 eylülde tekrar normal 3-5 gün şeklinde regl oldum sonra çalışmalar devam 5 ekimde test ysptim silik 8 ekimde yaptım belirgin zaten 8-9 ekimde adet olmam gerekiyordu olmadım korunmadigimiz için test yapmıştım cok sevindik.16 ekimde kan testi 611.11 gebelik var yine dayanamadik özele belli belirsiz konuşmalar kan testi ertesi gün 18 ekimde yani 687.11 doğru doktora sonuç yanlış olabilir 2p ekim bidaha test 787.11 sağlıksız dedi ben umutluydum 23 ekimde bidaha test Sonucu beklerken 1.5 saatte veriyolar sonucu almadan wc ye gittim kahverengi akinti kokulu az bişey sümük gibi şaşırdım çıktım sonucu aldım 487.11 neyse girdik bu da düşük iğne yaptılar şimdi olsa bidaha ne iğne yaptiririm nede 2.adette gelmeden gitmem diyorum çüNKÜ engel olamıyorlar kafam karıştı ama aşırı bi acı ağrı kanama Vs. Olsa başka bir şey olabilirmi diye giderim o ayrı bende hiçbişey yoktu normal göğüs hassasiyetı gaz harici.neyse tam 7 gun normal kanama sürdü adet gibi ama kırmızı kanamaydi ekimde basladi.ilk dusukte gunum karismamisti bunda karisti galiba herhangi bir sikayetim olmadi 2 3 gun adet olacakmis gibi belirti oldu ama olmadimkorunmali bur iliski yasadik korkuyoruzgeçti artik ama ben inatla ya dyruyosa diye dydunuyorum ama bisurude yordum kendimi is guc koeturmaca artik yok diye ama bilmiyorum artik bakslim bugün 30 gün olmus olmayinca aile hekimime sabah kan verdim yarın alıcam sonucu sifirlandiysa iyi 2 3 ay korunucam ama bi umut ya arttiysa ya dysmediyse diye rabbim hakkımızda hayırlısını versin isteyene kiymetini bilene versin inşallah benim gibi detaycilara uzun uzun yazdım. Bu arada bi çocuğum var 5 yasinda baştan hapla korundum 2.5 yil bıraktım 6.ay hamile kaldım sadece test pozitifti doktor 4+4 dedi o kadar hiçbişey bilmiyodum daha iyiydi belki şimdi herseyi biliyoruz koşturup herseyi yaptiriyoruz kafa kazan oluyo tabi .kizimdan sonra emzirdigim için hiç ben korunmadim ondan sonra da hap veya spral veya iğne hicbisekilde korunmadim istedikten yine 5 ay sonra hamileydim ama yukarda yazdıklarım oldu işte fazla kafaya takmayip oluruna birakicam yarınki sonuçtan sonra. Doktor kontrolüne gidip gerekenleri yapıp tabi varsa bisey bekleyecegim.kist miyom yok yumurtaliklarda sorun yok herhangi bir sağlık problemim yok 35 yaşındayım hayırlısı sanırım benim durumumda olanlara yardımcı olur ben çok şey öğrendim yazan arkadaşlardan doktor gibi oldumşu An adet olacak gibi belirti var ama tık yok yarın sonuç sifirlandiysa ön güne kadar olurum heralde bu belirtilere göre saglicaklakalin

Merhaba bugün beta hcg testi yaptirdim 9.57 cikti şuan kanamam da var agrim sızım yok ama ayrıca eczaneden test aldigimda negatif cikmisti sizce bu neyi gosterir

Geri