Hcg değerini artırmak mümkünmü ? Hcg nasıl artar ? Normal Hcg değerleri

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre hcg test sonucunuz negatif yani gebe değilsiniz. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor , sizin hcg değeriniz de pozitif yönünde adet gecikmesi yaşarsanız tekrar hcg testi yapın ve sonuca göre kadın doğum uzmanına görünün.

B

busrakocakaya

Forum Okuru
slm adetim 3 gün gelmedi evde sabahın idrarıyla test yaptım poztif çıktı heyecanla hastaneye gittim kan verdim negatif çıktı 0.7 bu sabah kahverengi akıntım geldi kasıklarım çok ağrıyor hamilemiyim değilmiyim anlayamadım

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Benzer sorularda hep belirtiyoruz, idrardan yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor hcg testinin ise yanılma payı yok % 100 net sonuç verir. Hcg değerine göre hamile değilsiniz. Kahverengi akıntının ve sancının olması muhtemelen adetinizin başladığını gösteriyor. Kanama başlamazsa bir kadın doğum uzmanına muayene olun.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet gecikmesi sadece hamilelikten dolayı olmuyor , bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Hcg değerine göre hamile değilsiniz, gecikmeniz için bir kadın doğum uzmanına görünün

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değerini sizin artırmanız mümkün değil, gebelik söz konusu olursa değer artacaktır. Ayrıca gebelik testini erken yapmışsınız aşılamanın 14. günü adetiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapınız.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, her iki hcg değerinizde gebelik lehine değil , yani hamile değilsiniz. 11 günlük gecikmenizin olduğunu belirtmişsiniz gebelik dışında bir kaç durum adet gecikmesine neden olabilir . Gecikmenin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

A

aydanclk

Forum Okuru
slm adetim 9 gün oldu gelmedi 3 defa kan testi yaptırdım 0.22 0.17 0.3 bebeğimin olmasını çok istiyorum değeri nasıl yükseltebilirim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, her üç hcg değerinizde gebelik lehine değil. Son değere göre bugün yarın kanamanız başlar. Hcg gebelikte salınan bir hormondur , bunu siz artıramazsınız. Gebelik söz konusu olursa hcg değerleri normal seyirde artar.. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün..