Hcg değerini artırmak mümkünmü ? Hcg nasıl artar ? Normal Hcg değerleri

beta hcg değerleri nasıl artmalı
beta hcg değerinin yavaş yükselmesi
hamile olmayanlarda beta hcg değerleri
2 haftalık gebelikte beta hcg değeri
1 haftalık gebelikte beta hcg değeri
4 haftalık gebelikte beta hcg değeri kaç olmalı
ikiz gebelikte beta hcg değerleri
beta hcg neden yavaş yükselir

Kızlar daha önce şu hcg değerleri hakkında hiç bir bilgim yoktu. Dğerler neyi ifade ediyor anlamıyordum . Çocuk olmayınca insan araştırıyor okuyor ve bilgi ediniyor. Şimdi bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. İnsan Koryonik gonadotropin veya HCG, bir annenin vücudunun hamileliği hazırlamak ve sürdürmek için yaptığı hormondur. HCG, kendiniz tarafından artabileceğiniz veya azaltabileceğiniz bir hormon değildir. Daha önce belirttiğimiz gibi gebelik hormonudur gebelik sağlıklı ilerlerse değerde ona göre artış gösterecek, gebelik sağlıksız ise değerde ya çok düşük yada dış gebelikte kimyasal gebelikte olduğu gibi yüksek seviyelerde olacaktır. Gebelikte HCG seviyeleri her 72 saatte ikiye katlanır.Tek bir HCG değeri çoğu tanı / teşhis için yeterli değildir. Yani hcg testi yaptınız sonucunuz diyelimki 70.85 çıktı sadece bu değere bakıpta gebeliğiniz iyi ilerliyor yada gebeliğinizde sıkıntı var denemez. Her iki koşuldada hcg testinin belli aralıklarla yapılması gerekir. Ayrıca arkadaşlar bir şey daha paylaşmak istiyorum çoğunuz tek değerle internette araştırmaya koyuluyorsunuz ve okuduğunuz herşşeyi kendinize uyarlıyorsunuz yapmayın. Bir doktora gitmek zor olmasa gerek. Elinizde hcg değerinin sonucu ne olursa olsun mutlaka doktora görünün.

Hcg değerine göre hamile değilsiniz. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün..

erkek arkadaşımla ilişkiye girdim 3 gün gecikmeli adet oldum test yaptım 0.1 çıktı kesin hamile değilim değilmi?

meraba şimdi hastaneden geldim adetim 3 gün gecikti kan testi yaptırdım kimse bilgi vermedi acaba hamilemiyim 21.34 ne demek ?

Geri