Hcg değerini artırmak mümkünmü ? Hcg nasıl artar ? Normal Hcg değerleri

Hcg değerine göre gebesiniz , yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz hcg nin belli aralıklarla yapılması ve izlenmesi gerekiyor . Bu nedenle durumunuz hakkında net bilgi için hekim kontrolünde olun.

Merhaba, tüp bebek tedavisi ile hamileyim. Transferden sonraki 10.gün beta hcg değerim 52
12.gün 104
14.gün 211
16.gün 364

Sizce değerler iyi mi ? Normal gebelik olarak ilerliyor diyebilir miyiz ?

Selamlar, gayet sağlıklı ve stabil bir şekilde yükseliş var şu anda sıkıntı yok diyebiliriz.

Hcg değeriniz gebelik lehine değil, yani hamile değilsiniz , sonuç kesindir. Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok durumdan kaynaklanabilir. Pazartesi adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün

12 gündür adet olmuyor evde test yaptım ngativ bugğn kan verdim 0.22 çıktı hamilemiyim acaba?

Hcg değeriniz gebelik lehine değil yani hamile değilsiniz. Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok durumdan kaynaklanabilir, bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

slm 7 aylık evliyim çocuğumuz olsun istiyorum adetim iki gün geçti kan testi yaptım 0.0 çıktı biraz öncede kahverengi leke geldi nedeni nedir

Geri