HCG Değerinin düşmesi düşüğün habercisimi?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine, durumunuzun teyidi için hekim kontrolünde olun. Hekim tekrar hcg testi isteyecek son adet tarihiniz ve usg muayenesi ile durumunuz hakkında bilgi verecektir.

Y

Yağmurrrrr.7221

Forum Okuru
İyi akşamlar kimyasal gebelik geçirdim sanırım 2 gün geçti adetimden 12 çıktı 2 gün sonra 18 2 gün sonra ise 3 çıktı bu üçüncü düşügüm kan pıhtılaşmasi var iğne kullandim fitil kullandım ama hala kanamam başlamadı nedendır acaba

Y

Yağmurrrrr.7221

Forum Okuru
İyi akşamlar kimyasal gebelik geçirdim sanırım 2 gün geçti adetimden 12 çıktı 2 gün sonra 18 2 gün sonra ise 3 çıktı bu üçüncü düşügüm kan pıhtılaşmasi var iğne kullandim fitil kullandım ama hala kanamam başlamadı nedendır acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz tamamen sıfırlanınca kanamanız başlar. Bir kaç gün ,içinde adetiniz gerçekleşir. Yalnız doktor kontrolünde olmanızı tavsiye ediyorum.

E

estenblk11

Forum Okuru
hcg sonuçlarım 88- 76-80-40-11 değer düşüyor ama adette olmadım hamilemiyim değilmiyim onuda anlamadım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Siz bu süreçte hiç hekime görünmediniz mi? Değerlerin düşmesi sağlıksız gebeliğin işareti değerler sıfırlanınca adetiniz gerçekleşir ama öncelikle bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızı tavsiye ediyorum

A

asiyahkn

Forum Okuru
iyi günler adete5 gün kala gebelik şüphesinden dolayı test yaptım 22 çıktı ben geb eolduğumu sandım sonra adet oldum tekrar test yaptım 3.0 çıktı neden böyle oldu?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Muhtemelen kimyasal gebelik geçirmişsiniz. Şayet test yapmasaydınız bunun farkında olmayacaktınız. Bu duruma maruz kalan ve farkında olmayan bir çok kadın vardır. Kimyasal gebelik herhangi bir müdahale gerekmeden kendi kendini sonlandırıyor. Yinede durumunuz hakkın da sağlıklı bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

S

snaygs

Forum Okuru
hcg değerim 40 çıktı adetim 4 gün gelmedi hamilelik varmıdır?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz gebelik lehine . Yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz bu nedenle bir kadın doğum uzmanına görünün.

G

Gonul333

Forum Okuru
Selamin Aleykum .ben bayramın 1ci günü hamile olduğumu ögrendim bhcg degerlerim 1370 çıktı normalmi bide ben kaç haftalik hamileyim .

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, son adet tarihiniz nedir yazarsanız size yardımcı olabiliriz.

E

elzem22

Forum Okuru
slm adetim 9 gün geçti önce 4.2 olan değerim 0.100 0.21 çıktı gebelik varmıdır

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz bir kaç durum adet gecikmesine neden olabilir. 3 değeriniz de gebelik lehine değil. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

E

elzem22

Forum Okuru
adetim ilk defa gecikiyor bebek istiyoruz hamileyim sanmıştım teşk ederim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim , daha önce belirttiğim gibi bir kaç durum gecikmeye neden olabilir. Programlanmış robot değilsiniz zaman zaman gecikmeler olabilir.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine , durumunuz hakkında net bilgi edinmek için kadın doğum uzmanına görünün