Helipak kullananlar helico bakterisi olanların yorumları

H

helikobak

Forum Okuru
Selamlar melekler midemde helicobakteri çıktı yaptığım tahlil sonucunda doktorum bana helipak üçlü tedavisi verdi kullandım ama bu ilaçlar beni ishal yaptı inanılmaz etkilendim hayatım mahfoldu başım mı ağrımıyor halsizliğim mi var her şey çıktı bende ya nerdeyse artık yataktan kalkmaya gücüm yok ensemden gelen gerilmeler ağrılar aldı başını gidiyor. Benim durumumda olup helipak kullananlar helico bakteri çıkanlardan bu durumu yaşayan oldu mu bir tek bende mi var böyle bir durum kafayı yiyecem başka bir sıkıntım mı var problemimim mi var bilemedim şimdi

Selamlar melekler midemde helicobakteri çıktı yaptığım tahlil sonucunda doktorum bana helipak üçlü tedavisi verdi kullandım ama bu ilaçlar beni ishal yaptı inanılmaz etkilendim hayatım mahfoldu başım mı ağrımıyor halsizliğim mi var her şey çıktı bende ya nerdeyse artık yataktan kalkmaya gücüm yok ensemden gelen gerilmeler ağrılar aldı başını gidiyor. Benim durumumda olup helipak kullananlar helico bakteri çıkanlardan bu durumu yaşayan oldu mu bir tek bende mi var böyle bir durum kafayı yiyecem başka bir sıkıntım mı var problemimim mi var bilemedim şimdi
Benim annem kullandı ama böyle şikayetler yaşamadı yan etkilerini oku belki sana yaramamıştır yada dr görüş durumunu anlat ensendeki ağrı tansiyon olabilir bi baktır

Ya helipak bende kullandım ama sonuç alamadım geçmedi rahatsızlığım annenizin rahatsızlığına iyi geldi mi acaba geçtimi hastalığı ?

@Likapam size cevap verecektir fakat eğer bu ilaçtan istediğiniz sonucu bulamadıysanız doktorunuz ile görüşseniz ilacı belki değiştirirler ya da dozaj ayarlaması yapılabilir diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.

Geri