Hello Kitty Örgü modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hello Kitty Örgü modelleri
Örgü modelleri özellikle çocuklar ve bebekler için çok şirin örneklerden oluşuyor. Hanımların yaratıcı ve marifetli ellerinden çıkan birbirinden harika örgü modelleri arasından sizlere bu konumuz da çocuklar kadar yetişkinlerin de çok sevdiği bir karakterlerden biri olan hello kitty örgü örneklerini paylaşıyoruz.

Hello kitty örgü modelleri arasın da hello kitty çanta modelleri, patik modelleri, örgüden oyuncak modelleri gibi örnekleri sıralayabiliriz.

Özellikle son zamanlar da annelerin çocukları için oyuncak seçimin de gözdesi olan organik oyuncak amigurumi örgü örnekleri arasında da oldukça popüler olan hello kitty bebekleri küçük kızınızın odasına hem şirin bir aksesuar hemde ona güzel ve eğlenceli zamanlar geçirmesine yardımcı olacak doğal bir oyuncak olarak yer alıyor.

amigurumi-orgu-oyuncak-hayvan-modelleri-10.JPG
El-örgüsü-bebek-patik-örnekleri-1.JPG
en-guzel-orgu-canta-modelleri.JPG
hello kitty çanta.JPG
Hello-Kitty-Amigurumi-Örgü-Oyuncak-Modelleri-9.JPG
hello-kitty-bebek-sapkasi.JPG
hello-kitty-çanta-modeli.JPG
Hello-Kitty-Örgü-Takım-Modelleri-30.JPG
kitty1.JPG
orgu-modelleri-hello-kitty-pembe-telefon-kilifi.JPG
yeni-hello-kitty-orgu-bebek-patik-modelleri.JPG

Kız bebekler için patik modelleri olarak da tercih edilebilecek model olan hello kitty patik modelini dilerseniz takım halin de tercih edebileceğiniz hello kitty bere modeli ile de tamamlayabilirsiniz.

Eğer hello kitty sizin sevdiğiniz bir karakter ise onu her zaman yanınız da taşıdığınız telefonunuzu korumak için örgü kılıf şeklinde de değerlendirebilirsiniz.

Birbirinden güzel ve şirin hello kitty örgü modelleri ile küçük prensesler daha da şirin olacak ve sevdiği kahraman her zaman onların yanın da yer alacak.

Evet çocuklar bunları gerçekten seviyorlar. Kızım buna örekete diyordu :D:D Hello Kitty bi türlü dedirtemiyorduk :D:D Ellerine sağlık Mawişim :)

böyle şirin örgü modelleri görünce dayanamıyorum ama elimdende ne yalan söylim hiç gelmeyince üzülüyorum çok isterdim bunlardan bende yapmayı benim kızda hello kitty hastası odasında birçok şey ondan oluşuyor bunları görse eminimki benden isteyecek hazırını bulsam hemen alırım çok güzeller

Sadece çocuklar sevmiyor yetişkinlerde hello kityi çok seviyor .Bir dönem kity baskılı tişört ve şort çok giydim :) Bu arada Hello kity tasvirli bere ve patiklere bayıldım :)

Geri