Hem anal hemde vajinal yolla sürtünme ile ilişki yaşadım hamile miyim ?

Peki hamile bir bayan adet görebilir mi? Benim gördüklerim 4 gün süren bi kanamaydı hep. Bazen 5 gün sürerdi. İnternette hamile kadınların adet gördüğü ile ilgili yazılar okudjm.
Hamilelik varsa adet görmeniz mumkun değildir hamilelik ilk haftasında dediğim gibi yerleşme kanaması görülebilir hamileliğin ilk 3 ayında aşırı kanama olursa zaten düşük olabileceğini unutmayin

Ben adet görmem gereken günlerde adet gördüm. En son yaptığım gebelik testi 17 mayıstaydı ve negatifti. Ondan önce de bi kaç kez negatif test gördüm. Bi tanesi silik cıkmkştı ona da herkes hatalı test demişti. Yani artık benim korkmam gereken bir durum yok değil mi?

Ben adet görmem gereken günlerde adet gördüm. En son yaptığım gebelik testi 17 mayıstaydı ve negatifti. Ondan önce de bi kaç kez negatif test gördüm. Bi tanesi silik cıkmkştı ona da herkes hatalı test demişti. Yani artık benim korkmam gereken bir durum yok değil mi?
@LaViNYaM yani korkmama gerek yok değil mi? Sadece bazen 24. Veya 25.günde adet görmüşlüğüm oldu. Benim yaşdığım kanamalar düşük kanaması olamaz dimi

Geri