hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum

a$ık

Yeni Üye
Üye
hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum
merhaba.ben lıseye gıden genc bır kızım...itirafım ıse aşık olmus olmam...ama bunu dıgerlerınden farklı kılan cok onemlı bır ayrıntı var.
ben ögretmenıme asıgım...
aylardır bu gercegı ıtıraf etmekten kacınıyorum kendıme.son bır aydır ıse ıtıraf etmıs durumdayım.onceden okula bakımlı gıderdım,kıloma dıkkat ederdım,sacımı yapardım ama artık hıc yapmıyorum.cok salas gıdıyorum.bunun sebebı ıse kendımden kacıyor olmam sanırım.kendıme umıt vermek ıstememem...onunla sureklı sakalasıyoruz,ben hep bozuyorum,ama once o baslatıyor ben galıp gelıyorum.okulda onu bozabılen nedır ogrencılerındenmısım oyle soyledı...
tum ogrencılerıne yakın,samımı bırı.yerını bılıyor,cok ıyı bır ogretmen.ama ben,kahretsın kı ben asıgım...kımseye acamıyorum bunu.cunku bu yasak bır sey.o benden 17 yas buyuk.ama mesele yas degıl,mevkı farkı...o ogretmen ben ıse ogrencısıyım...ne yapmalıyım,ondan vazgecmek ıstemıyorum.ama nasıl davranacagımı hıc bılmıyorum.ınsan cok sever;fakat askı bır kez yakalar...ben yakaladım.bu bır hayranlık degıl.delı gıbı kıskanıyorum...resmen sevgılım gıbı kıskanıyorum...
yardım edın kardesınıze,lutfennn:cry::uhu:

ah tatlım bu sadece bi hayranlık
lisedeyken bi çok kız yasıyo bu durumu bende yasamıstım seninki gibi bi olay hatta sanıyorum öğretmenimde benimle ilgileniyodu lise 1deyken yasadım bunu ögretmenmn ben 2.sınıftaykn tayini çıktı baska okula sonra ben mezun oldum hocam ewlendi aradan yıllar gecti arada yine konusurum o hocamla o yine yakınlık kurmaya çalısır ama ben hep uzak durdum olması gerektigi gibi..
seninde yapman gereken bu uzak durmak...

bu bence cogumuzun basindan gecti ama emin ol belirli birseyden sonra ask olmadini anlicaksin

Tatlım hiç korkma bu yaşlarda olur adeta canım yanar onun yanında deilsin diye ama hayranlık bu ulaşamayacağını bıle bıle ....

Canım ya daha yaşın çok küçük senin aşk zannettiğin şey sadece hoşlanma hepimizin başından geçti zamanında buna benzer şeyler. Birgün hiç ummadığın beklemediğin bir anda çıkacak karşına aşk o zaman ne denek istediğimiz anlayacaksın. Boşuna üzme kendini canım

Tamda sevgiyi aşkı anladığımız kanımızın kaynadığı lise dönemleri..Kendini üzmene gerek yok bak arkadaşlarımda aynı şeyleri söylemiş..Sadece Ümitlenme derim bunun geçici bir durum olduğunu bil:)Senin öğretmenine birtakım duygular beslemen doğal karşılanabilir.. Bu çocuksu ve saf duygular buluğ çağının dürtülerindendir… ;)

Canim bu da gelir,gecer.Geldigini nasil anlamadiysan gectiginide anlamazsin,hayatina yasitin olan biri girer ve gecmis gecmiste kaliverir.Simdi sana zor gelsede sonradan bunlari tatli bir tebessum ile hatirlayacaksin,yada hatirlamak icin hafizani zorlayacaksin,daha yolun basindasin.

benim de başıma gelmişti bu olayy lise 2 de aşık olmuştum bendee..(aşık olduğumu sanmıştım ) lise bitine kadar hiç vazgeçmedimm çok aşık olduğumu asla unutamayacağımı düşünürdümm..onun içinn günlerce ağlardımm..ama lise bitip üniversiteye başlayınca herşy çok değişti..aslında bunun sadece bi hayranlık olduğunu anladımm..sende unutursun bunun aşk değildee büyükk birr hayranlıkk olduğunu anlman çok yakındır tatlımm..üzme kendini fazla..

Ya güzelim benden 17 yaş büyük diyorsun.Sen 17 olsan bu adam 34 .Evli barklı değil mi bu adam?Eğer evli ise bu söylediklerin hiç olmadı derim ben.Gençsin anlarım ama eğer böyle birşeyde varsa tatsız olur.
Ayrıca inan senin yaşlarında insan o an aşık olduğu kimseden başka kimseye aşık olamayacağnı düşünür.Ama öyle değil.Hepimiz geçtik bu yollardan.
Birde belitmek isterimki birileri anlarsa,öğretmenini de zor durumda bırakırsın.Adamın seninle espri yapması ve yakın durması seninle bu denli ilgilendiği anlamına gelmez ki canımcım.Bence kendini çok kaptırma gelir geçer bunlarrrrrrr.

Karsılıqlı bır sevqı muhabbetı olsa sonuna kadar qıt derım kardesım ama senı de yalnıs yonlendırmek ıstemem hakkında haırlısı neyse o olsun duyqularını bı kenara at mantıqın senı doqru yola cıkarıcak emınım allah yardımcın olsun.

Geri