hem yaşlı hem cimri koptum ya=)

karanlıqlar_prensesi

Yeni Üye
Üye
hem yaşlı hem cimri koptum ya=)
koptum ya cimri tiyatro metni cimri oyunu metni yaşlılarla ilgili tiyatro yaşlılar ile ilgili
ayyh bitiyorum bu yaşlılara ama bu defaki baya bir cimri yaneler neler yaptı bir görsenizneyse ben konuya dalayım
şimdi 56 yaşında pekde yaşlı sayılmaz ama emekli ögretmen bir teyze var bizim binada ama acaip cimri bakın şimdi bir gün lokantaya gitmişler burda hilton oteline:Dbir küçük kase çorba birtanede balık işte birde karışık bir salata ayh tugba diyor bir gittik sanki avrupadayızgörmen lazım şu kadarcık şeye 34 ytl verdikama ben naptım biliyormusun
ben.naptın hatce teyze
h.t:kız orda dilimledikleri ekmekleri çaktırmadan çantaya attım geldim
ben:nie ki ya burda ekmek satmıyorlarmı hatce teyze
h.t: ayh tugbacım o kadar para verdim tabiki alıcam o ekmekleri onlaramı bırakacam hem bir ekmek 1 ytl canım artı dolmuşla geldik elimde birde ekmegi taşıyamazdımpuhaha [karizması çizilir tabi]hem diyor evdede ekmek yoktuneyse sonra bir günde tarsus yolunda ünlü bir lokantada kahvaltıya gitmişler kahvaltıda balla tere yagı vardı çok güzeldi ama 20 ytl verdik bende ya [tabi içimden enayi gel ban sana aynıları 5 milyona alırdım diom]bende naptım biliyormusun dediben:naptın gene hatce teyze
h.t:kız balla tere yagını çaktırmadan çantaya attımdiyor ya
koptum yıkıldım resmensonra bir günde foruma gitmişler bir çanta almış 70 ytl ye:Dkendince çok titizdir ama aslında çok pis yaneyse almış gelmiş çantayı elinde çanta çantayı kokluyornapıyon hatce teyze dedim kız diyor bu çanta kokuyorben bunu yarın degiştircem.neyse yarın oldu gitti degiştirdi çantayı ayh bir çanta almış çöpte bulsanız almazsınız o dereceçantanın rengi patlıcan moru puhahatugbacım kız nasıl diyor senceiçimden igrenç diyorum ama yüzüne çok güzel hatice teyze diorum.kız tugba yakıştı dimi bana :D:ben ya hiç sorma ne yakıştı ne yakıştı valla hem spor hem klasik dügünde giyersin çarşı pazarda giyersin:)puhaha:D:D:Dkadın bir ay o çantayı vestiyere astı gelip gidip bakıyor:Dsonra yemek yiyoruz hep beraber çantayı karşısına kokuyor:Dbakıp bakıp ayh canım çok güzel ya kız tugba çok zevkliyim ben demi dior:Dbende tabi tabi tabi tabi hatce teyze modacı olman lazım senin diyorum:puha:bu kadına allah uzun ömür versin ya kopuyom onun sayesinde:puha:çokda titizdir heamutfagın duvarında karınca geziyor die evi yıkıyorama torunlarına göstermek için solucanlarıde eliyle topluyor puhaha
ha birde diyorki benim herif varya herif eee hatce teyze kız o adam mezarında nasıl rahat yatıyor=)
ben nieki hatce teyze=)

hatce teyze:kız ben burda herifin paraları cart curt harcıyom kesin kemikleri sızlıyor=)
puhaha deli bu kadın ya

Geri