Hemoroid e çarem var..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Hemoroid e çarem var..
hemoroid ilaçları forum hemoroid forum
Hemoroid bir çok kişinin kabusudur melişler..
Sizlere denenmiş iki yöntemden söz etmek istiyorum.( kardeşim ve annem üstünde denenmiştir melişciklerim )

incir1-3162.jpg

Belki bileniniz vardır ama ben hatırlatmak istiyorum.

Hemoroidin ilacı incir..

Yaşlanmaya karşı olumlu etkisi olduğu bilinen incirin, vitamin ve mineral bakımından zengin bir gıda olduğuna dikkat çeken uzmanlar, süt ya da sirkeye bandırılarak yenildiğinde de hemoroid (basur) hastalığına da faydalı olduğunu açıkladı.

Yaş ve kuru olarak her mevsim tüketilen incirin, bağırsak iltihabına da iyi geldiği, bu nedenle fazlaca tüketilmesi gerektiğini vurguladı. Kış aylarında vücuda direnç katan incirin şeker, organik asitler, A, B1, B2, C gibi birçok vitamini barındırdığını kaydeden uzmanlar, "İnciri sütle ya da sirkeyle, olmazsa yalnızca zeytinyağına batırıp yediğinizde, basur şikayetinizi ortadan kaldırabilirsiniz" diyor. İncirin yaş dallarından akan sütümsü beyaz sıvısı da nasır ve siğillere sürüldüğünde, tedavi edici etki yapıyor. Uzmanlara göre kuru incir, boğaz ağrısı, bronşit, öksürük ve kabızlığa da faydalı.

dr nature anti hemoroid pedi
Bu ismini verdiğim ped is normal günlük ped gibi olup içinde 6 adet bulunur.
Gebe ve menstüel dönemdeki bayanlar kesinlikle kullanmamalıdır.
Raf ömrü 3 yıldır
Kullanım alanları
Her çeşit hemoroid
Kronik diyare
Şişkinlik
Bağırsak florasını düzenleyici
Tahrişi, kaşıntıyı, sızıyı yok etme özelliği mevcuttur.

ayy canm çokk saoll paylaştığın için yaa Allah dermansız dert vermesin

Hamilelikte başıma gelmişti bir ara dayanamaz hale gelmiştim eşim internetten tamamen bitkisel kökenli bir ilaç aldı birkaç günde ağrılarımı dindirdi:).Gerçekten etkili bir ilaçmış:tik:

Hamilelikte başıma gelmişti bir ara dayanamaz hale gelmiştim eşim internetten tamamen bitkisel kökenli bir ilaç aldı birkaç günde ağrılarımı dindirdi:).Gerçekten etkili bir ilaçmış:tik:

Zaten doktorsal çöüzümü yok kesiyorlar biçiyorlar iki gün sonra hop aynı şekilde aynı sorun devam ediyor ama bu tür hastalıklarda bitkisel ilaçlar tam ve kesin çözüm oluyor.. bu ve bunun gibi bir çok yöntem yeterki araştıralım bulalım aklımıza yatanı uygulayalım..

Unutmadan acı falanda yemeyin bu gibi durumlarda ..tetikliyor .

Merhabalar,

Hemoroid problemi için Hematoz isimli bir ilaç kullandım. Bu ilacı yıllar önce bir yakınımdan almıştım. O zaman hayırsever bir kişi tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyordu ve çok iyi gelmişti. Şu anda bildiğim kadarıyla internet üzerinden de satılıyor. Hematoz olması lazım.

Sürekli kanamam vardı ve dayanılmayacak bir acıydı. Daha öncesinde doktora muayene olmuştum fakat ameliyat olmaktan korktuğum için alternatif yollara başvurdum. Birçok farklı ilaç denememe rağmen kesin bir sonuç elde edemedim. Daha sonra bir yakınım Hematoz'dan bahsetti ve denememi önerdi. İlacı düzenli kullanmaya başladıktan 2-3 gün sonra ağrım ve kanamam bitti. 1 hafta sonrasında ise tamamen iyileştim. Şu anda üzerinden 3 yıl geçmiş olmasına rağmen tekrar bu sorunu yaşamadım. Her istediğimi yiyip içebiliyorum.

Herkese tavsiye ediyorum ve kesin bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisi olacağını düşünmüyorum.

Acil şifalar dilerim.

Nimet

İncirin yaş dallarından akan sütümsü beyaz sıvısı da nasır ve siğillere sürüldüğünde, tedavi edici etki yapıyor

Evet bu kesinlikle doğru bende de küçükken et beni vardı yaprağı koparıp ben'e sürüyoduk bi süre sonra geçmişti.

selamlar; Basur(hemoroid)dan ilaçsız ve ameliyatsız kurtulabilirsiniz bu siteye bakmanızı tavsiye ederim bilgiler ışığında hazırlanmıştır.

Doğal yöntemlerle hemoroidi tedavi etmek

Ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok.
Hemoroidinizi tedavi etmenin ve ondan sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var.
Doğal yöntemleri evde uygulayacak, pahalı ilaçlara gerek duymayacaksınız.
Bugünden itibaren hemoroidinize son vereceksiniz.

Geri