Hep birlikte zayıflıyoruzzz

• Konbuyu başlatan seda88
Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
semüj88' Alıntı:
ay kızlarrrrr tavuk yumurta peynir yemektn nefrett ediyorum artıkkk çok kötüyüm ya bu dukan diyetinin ben varyaaaa neyseeee:)
semüjjj mavi kelebek haklı en doğusu herşeyden az miktarda yemek öyle olmazki kıss yumurtlarsın vall :))

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ahh keşke yumurta yumurtlatsa gıt gıt gıdakkkkkk :yumurta: bizi ama ben hayatımda yumurta yemedim hiç ben yumurtluyorum ama çatlamıyor yumurtam kafam çatlak ama yumurtam değil :)))

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
ay kızlar yumurtlarsınız inşallah bi popoşları göbekleri eritsekde rahatlasak

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
esra2012' Alıntı:
ay kızlar yumurtlarsınız inşallah bi popoşları göbekleri eritsekde rahatlasak
kız totolar dursun ne ıstıyon onlarda gobek gıtsın yeter bıde belım ıncelsın baska bısey ıstemıyom :D:D

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
yo benim popomda baya büyümüş öncelikle göbeğim tabiki :sobe:

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
kızlarrrrr bugün tartıya çıktımmmm 1.5 kilo vermişimmmm :deli: :deli: inanamadım bu dukan beni mahvetti ama geliba işe yaradıııı yarın sebze yiyebilcem oleyyyyy bakalım dayanabilecekmiyim bundan sonrasınadaaaaa oyy ama etrafımda artık tavuk kelimesini bile duymak istemiyorummm hahaha

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
kız totolar dursun ne ıstıyon onlarda gobek gıtsın yeter bıde belım ıncelsın baska bısey ıstemıyom :D:D
mavim totolarda durmasın göbüşlerde hepsi erisin hepsi gitsin buzaman kadar çok durdular zaten gitsinler gari yaaa şölee hafif hafif dolaşalım bide :)

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
semüj88' Alıntı:
kızlarrrrr bugün tartıya çıktımmmm 1.5 kilo vermişimmmm :deli: :deli: inanamadım bu dukan beni mahvetti ama geliba işe yaradıııı yarın sebze yiyebilcem oleyyyyy bakalım dayanabilecekmiyim bundan sonrasınadaaaaa oyy ama etrafımda artık tavuk kelimesini bile duymak istemiyorummm hahaha
ay ne güzel canım bende bi tartılıyım bugün valla vermemişsem sinir olurum

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
he he he :) ben bu gün kaçamak yaptım kızlar piknikteydik ama denizde yüzerek yediklerimi yaktım :diyet::diyet:

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
esra2012' Alıntı:
ay ne güzel canım bende bi tartılıyım bugün valla vermemişsem sinir olurum
esram bende ilk defa bi diyetin başında hemen kilo verdim çok şaşırdım bende veremiyodum ilk başta ama sonra vermeye başlıyosun kesin umudunu kırma olucakk :)

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
kıızalr ben bugün sabah bi parça peynir domates salata ve çay içtim öğlen etli patlıcan yemeği ve bi parça tavukla roka akşam eve geç geldim yemek yemeye fırsatım olmadı sadece türk kahvesi içtimm :)bakalım hayırlısı hepimiz için ama final süper olcak kızlarrrr buna inanın:):):)

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
semüj88' Alıntı:
kıızalr ben bugün sabah bi parça peynir domates salata ve çay içtim öğlen etli patlıcan yemeği ve bi parça tavukla roka akşam eve geç geldim yemek yemeye fırsatım olmadı sadece türk kahvesi içtimm :)bakalım hayırlısı hepimiz için ama final süper olcak kızlarrrr buna inanın:):):)
semüjjj maşallah canım çok azimlisin çabaların işe yarara inşallah

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
ben karpuz diyetini bıraktım o kadar karpuza karşı kocaman bi 0 gramı görmek sinir bozucu ekmeği kestim fazla yemek yemiyorum sadece

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
tatlımeskiden annem karpuz diyeti yapıyodu ama karpuzu öle istediğin kadar yiyemiyodun sabah öğlen akşam sadece 2şer dilimdi yanii zaten fazla yiyince şeker oranı yüksek bi anlamı kalmıyo bence en güzeli ekmeği kesss bakalım nolucak:)

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
semüj semüj:clapping: yürü be semüj kim tutar seniiiiiiii

iraden süper valla senin :ohoh:

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ben bu gün doktora gittim kızlar kilo endeksi yaptı sadece 5 kilo fazlan var dedi doktor çok önemli değil ama dedi pko varsa ver daha iyi olur dedi benim hedef en az 5 kilo

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
semüj88' Alıntı:
tatlımeskiden annem karpuz diyeti yapıyodu ama karpuzu öle istediğin kadar yiyemiyodun sabah öğlen akşam sadece 2şer dilimdi yanii zaten fazla yiyince şeker oranı yüksek bi anlamı kalmıyo bence en güzeli ekmeği kesss bakalım nolucak:)
ne iki dilimi canım ben baya bi yiyodum ama ben öyle bildiğim için fazla yedim

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
huuu huuuu diyetteki hatunlaaaaaaaarr aranizda diyet yapiyorum diye löp löp patates kizartmasi yiyen var bi hatun var hahaha benden söylemesiiii .....

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Y Diyet Grupları 1