Hep birlikte zayıflıyoruzzz

• Konbuyu başlatan seda88
E

esra2012

Aktif Üye
Üye
bende bugün şu dönen tavuklar varya görünce canım çekti aldım yedim valla napıyım arada olcak ama

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
karakuzu' Alıntı:
huuu huuuu diyetteki hatunlaaaaaaaarr aranizda diyet yapiyorum diye löp löp patates kizartmasi yiyen var bi hatun var hahaha benden söylemesiiii .....
kim oooooooo:11::11:

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
esra2012' Alıntı:
bende bugün şu dönen tavuklar varya görünce canım çekti aldım yedim valla napıyım arada olcak ama
kız dönen kızarmış tavuktan bişey olmaz derisini yeme yeter zaten kendi yağıyla pişiyor o kaçamak değil tatlım o içi rahat olsun:)

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
ulan kara kuzu ulan karaaaaaaaaaaaaaa senı bulacaaaaaaaaaaaam kızıııııııııııııııııııım nıye ıspıtlıyon evbt kızlar cok actım mıdeme artık agrılar gırdı cok kotu oldum evded epek bısey yoktu az bı kacamak yaptım ama yogutla sekersız cayla yanı yagınıda senı bulucam:11:

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
semüj88' Alıntı:
esracım alıştım sayılır işte iyi gidiyor allaşükür sen naptın alışabildinmi bari:)

işte karpuzu bıraktım normal yemeğimi az yiyorum henüz bi zatıflama gelişmesi yok ama olur inş :D:D

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu deluuuuuuuuuuuuuu neye herkesın ıcınde soluyon benı dıyet bozan dıyecekler haaaaa adımı cıkardın kız kuzu :11:

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu deluuuuuuuuuuuuuu neye herkesın ıcınde soluyon benı dıyet bozan dıyecekler haaaaa adımı cıkardın kız kuzu :11:
mavi sen naptınnnnnnnnn:11:

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
ulan kara kuzu ulan karaaaaaaaaaaaaaa senı bulacaaaaaaaaaaaam kızıııııııııııııııııııım nıye ıspıtlıyon evbt kızlar cok actım mıdeme artık agrılar gırdı cok kotu oldum evded epek bısey yoktu az bı kacamak yaptım ama yogutla sekersız cayla yanı yagınıda senı bulucam:11:
maviii kız o nasıl diyet bozmak hemde patates kızartması iyi cesaret valla :))

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
mavii bu kadar üstüne gelmenin sonucunda bi diyet yapardımkii tığ gibi olurdum valla

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
ühüüüü ben bozdum dıyetıı mıdem bugun bayram ettı yuzume renk geldı dun patates
bugun makarna kolaaaa hahaha yesrenız var kendı ellerımle yaptım yersenıııııııııız :beybi:

- - - Updated - - -

asenasule' Alıntı:
maviii kız o nasıl diyet bozmak hemde patates kızartması iyi cesaret valla :))
dayanamadım asenaaaaaaaaaaa yapamadım kaynanmla gorumcem le yedıler az alıyım dedım olmadı yapamadım aclıktan olmustumzaten :18:

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
esra2012' Alıntı:
mavii bu kadar üstüne gelmenin sonucunda bi diyet yapardımkii tığ gibi olurdum valla
esra sen dur daha tıgın da otesınde olucam veremlı bısey olucam hepeınız sasıracagınız boy boy resmımı koyucam :D:D

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
ühüüüü ben bozdum dıyetıı mıdem bugun bayram ettı yuzume renk geldı dun patates
bugun makarna kolaaaa hahaha yesrenız var kendı ellerımle yaptım yersenıııııııııız :beybi:

- - - Updated - - -

dayanamadım asenaaaaaaaaaaa yapamadım kaynanmla gorumcem le yedıler az alıyım dedım olmadı yapamadım aclıktan olmustumzaten :18:
haklısın mavi ya bi yer bi bakar kıyamet ondan kopar demişler :) dayanamıyor insan be yaww

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
sen makarna patates mi yedinnnnn sen vazgeçtin mavi galiba ya baksanaaaa :shootout:

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
yok semuj yok yok yarın kesın ve sıddetle baslıycam cok asıyım baslayıp bıtıcek hahaha

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
esra sen dur daha tıgın da otesınde olucam veremlı bısey olucam hepeınız sasıracagınız boy boy resmımı koyucam :D:D
ya olursun bu gidişle dayanamadım yedim diyerekten :D:D

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Y Diyet Grupları 1