Hep birlikte zayıflıyoruzzz

• Konbuyu başlatan seda88
E

esra2012

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
ask olsun esra sen alay et et sen ne yaptın esra ne yedın bugun tobe ya sole ne yedın esra valla verıcem nasıl arkadassın bıraz yardımcı ol

bak söylim ne yediğimi canım
sabah kahvaltıda domates az peynir 4 adet zeytin 1 dilim kepek ekmeği
ara öğünde 1 kase yoğurt
akşamda 1 tabak taze fasulye ve salata yarım dilim kepek ekmeği
2 litre su içtim canım

canım benim canın çekti yedin sen azimlisin yaparsın yaaa o kadar olacak kaçamaklar:sarilma:

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
:utan: esracım yok kız gercekten yarıon be o dılım kepeklıyı bıle yemıycem aclıktan olene kadar bısey yemıycem sırf paso yogurt bbbbbeynır yıycem domates salatralık aclıktan mıdeme agrılar gıden kadra ha gırdımı bı mıde ılacı ac karnına sonra hop hastane ne oldu rejımdeydımde yok yok saka yarın kesın baslıycamaac gezıcem ac bıde estetık yapacagım ıcın yuzumun cokmesı gerekır bırazcık kuculsun demı kucuk suratım :D:D esram saol canım benım yarın senı menuyle devam edıcem az bıcamak yaptım:utan::utan::utan:

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
ben yarın diyete devam edemeyeceğim oruç tutucam Allah izin ederse

T

TİTAN

Forum Okuru
esra2012' Alıntı:
bak söylim ne yediğimi canım
sabah kahvaltıda domates az peynir 4 adet zeytin 1 dilim kepek ekmeği
ara öğünde 1 kase yoğurt
akşamda 1 tabak taze fasulye ve salata yarım dilim kepek ekmeği
2 litre su içtim canım

canım benim canın çekti yedin sen azimlisin yaparsın yaaa o kadar olacak kaçamaklar:sarilma:

Esra sen bu şekilde devam edersen bir gram veremezsin, hani bunun öğle öğünü ? Zaten karpuz diyetini okuyunca ayrı bir şoka girdim. En çok şeker ihtiva eden meyvelerin başında gelen karpuzdan avucunun içi kadar büyüklükte yersen o diyet olur ki tek besin diyetleri en tehlikeli ve 3-5 gün yapılacak diyetlerdir.

Kızlar aç kalarak kilo verilmez aklınıza koyun. Aç bırakırsanız mideyi vücut alarma geçer açlık var depolama yap diye ve yağ yakımı yavaşlar, yağ yapımı başlar. Mideyi az ve sık yemek suretiyle boş bırakmayın. Tabi yemekten kastım tıka basa değil elbet. Porsiyonları ufaltın, herşeyden az yiyin. Ekmeğiniz beyaz olmasın, mümkünse pirinç ve makarnadan uzak durun ya da 3-4 çorba kaşığı ile nefsinizi körleyin, o öğün ekmek yememek şartıyla. Esmer pirinç ve kepekli makarna tercih edin illa yiyecekseniz. Akşam 7 den sonra metabolizma yavaşladığı ve tüm organlar dinlenmeye geçtiği için de mide o saatlerde yenilenleri çok ağır ve az hazmediyor. Yani gece aç kalmanızda sorun yok :D:D

Midenizin 1/3 ü yemekle, 1/3 ü suyla dolsun. Kalan 1/3 ü de boş kalsın. Bu rahat bir midenin olması gerekendir. Diyet yapıyorum diye konuşmayın. Sağlıklı beslendiğinizi yineleyin kendinize. Kilo verdikten sonra da artık bu şekilde yaşamaya devam edin ve haftada bir gün istediğinizi yiyerek kendinizi şımartın. Şimdilik naçizane tavsiyelerim bu kadar. :)

Belki bunların hepsini biliyorsunuz ama bilmeyenler varsa diye yine de yazmak istedim. :D

Rastgele...:clapping:

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
TİTAN' Alıntı:
Esra sen bu şekilde devam edersen bir gram veremezsin, hani bunun öğle öğünü ? Zaten karpuz diyetini okuyunca ayrı bir şoka girdim. En çok şeker ihtiva eden meyvelerin başında gelen karpuzdan avucunun içi kadar büyüklükte yersen o diyet olur ki tek besin diyetleri en tehlikeli ve 3-5 gün yapılacak diyetlerdir.

Kızlar aç kalarak kilo verilmez aklınıza koyun. Aç bırakırsanız mideyi vücut alarma geçer açlık var depolama yap diye ve yağ yakımı yavaşlar, yağ yapımı başlar. Mideyi az ve sık yemek suretiyle boş bırakmayın. Tabi yemekten kastım tıka basa değil elbet. Porsiyonları ufaltın, herşeyden az yiyin. Ekmeğiniz beyaz olmasın, mümkünse pirinç ve makarnadan uzak durun ya da 3-4 çorba kaşığı ile nefsinizi körleyin, o öğün ekmek yememek şartıyla. Esmer pirinç ve kepekli makarna tercih edin illa yiyecekseniz. Akşam 7 den sonra metabolizma yavaşladığı ve tüm organlar dinlenmeye geçtiği için de mide o saatlerde yenilenleri çok ağır ve az hazmediyor. Yani gece aç kalmanızda sorun yok :D:D

Midenizin 1/3 ü yemekle, 1/3 ü suyla dolsun. Kalan 1/3 ü de boş kalsın. Bu rahat bir midenin olması gerekendir. Diyet yapıyorum diye konuşmayın. Sağlıklı beslendiğinizi yineleyin kendinize. Kilo verdikten sonra da artık bu şekilde yaşamaya devam edin ve haftada bir gün istediğinizi yiyerek kendinizi şımartın. Şimdilik naçizane tavsiyelerim bu kadar. :)

Belki bunların hepsini biliyorsunuz ama bilmeyenler varsa diye yine de yazmak istedim. :D

saol tıtnım ıste bugun ole yapıcam sık sık az az dedıgın gıbı ac kalmak zayıflatmıyomus tmm tıtanım saol :D:D

E

esra2012

Aktif Üye
Üye
TİTAN' Alıntı:

titanım haftasonu olduğu için geç kalktım kahvaltıyı 12 gibi yaptım onun için öğle öğünüm yok canım :A

karpuzada gelince bi tanıdığım karpuz diyeti yaptı 5 kilo verdi haftada sağlıklı değil tabiki ama zaten vazgeçtim karpuzdan

normalde çalıştığım için öğün hiç atlamıyorum az az yiyorum böyle vermeyi planlıyorum bakalım :tomato:

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
ask olsun esra sen alay et et sen ne yaptın esra ne yedın bugun tobe ya sole ne yedın esra valla verıcem nasıl arkadassın bıraz yardımcı ol
heee sen ye makarnayi patates kizartmasini sonra yok efendim ertesi gün baslicam yok yemicem falan filan ooooolduuu gözlerim dooooolllduuu hahaha
tombikim benim :kiss:

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu deluuuuuuuuuuuuuu neye herkesın ıcınde soluyon benı dıyet bozan dıyecekler haaaaa adımı cıkardın kız kuzu :11:
ammaaaaa adini ben mi cikardim cicim sen kendin itiraf ettin ya neler yedigini hahaha Allah in bildigini kuldanmi saklayak olmasss :hhh:

T

TİTAN

Forum Okuru
esra2012' Alıntı:
titanım haftasonu olduğu için geç kalktım kahvaltıyı 12 gibi yaptım onun için öğle öğünüm yok canım :A

karpuzada gelince bi tanıdığım karpuz diyeti yaptı 5 kilo verdi haftada sağlıklı değil tabiki ama zaten vazgeçtim karpuzdan

normalde çalıştığım için öğün hiç atlamıyorum az az yiyorum böyle vermeyi planlıyorum bakalım :tomato:

O halde süper esra devam et, destekliyorum :clapping:

karakuzu' Alıntı:
heee sen ye makarnayi patates kizartmasini sonra yok efendim ertesi gün baslicam yok yemicem falan filan ooooolduuu gözlerim dooooolllduuu hahaha
tombikim benim :kiss:

hahaha

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
hehe sız alay edıy goruceksınız nasıl tıg gıbı olucam allahım bu tıg neymıs onun kadar olamadım :S

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
hehe sız alay edıy goruceksınız nasıl tıg gıbı olucam allahım bu tıg neymıs onun kadar olamadım :S
tig diyip duruyosun mavim yaa tigdan tigya da fark var . 8 numara tig var bilirmisin sen ? tombul olan hani hahaha bilmen lazim hahaha

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
semüj88' Alıntı:
sendemı semuj yazıklar olsun hepınıze sız goruceksınız ama malesef bende umut yok galıba bole kalıcam neyse gıtgıde yuzum cokuyo neyse :D:D he he sız gulun aksama acım ben :D:D sız bole yaptıınca ben daha cok zayıflıyorum yapın yapın hahaha

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
sendemı semuj yazıklar olsun hepınıze sız goruceksınız ama malesef bende umut yok galıba bole kalıcam neyse gıtgıde yuzum cokuyo neyse :D:D he he sız gulun aksama acım ben :D:D sız bole yaptıınca ben daha cok zayıflıyorum yapın yapın hahaha
hahaha makarnayla patatesle sen anca fil diyeti yaparsın :D:D kuzummmm yiirim seni bennn

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
semüj88' Alıntı:
hahaha makarnayla patatesle sen anca fil diyeti yaparsın :D:D kuzummmm yiirim seni bennn
yalan hep kuzunun uydurmaları ben makarna yımedııııım :D:D sadece kızartma patets kızartması yemez olaydım nerden soledıysem benım adımı cıkardı ama napıyım semuj anaca tok tutuyo benı hahaha

seda88

seda88

Aktif Üye
Üye
mavi_kelebek' Alıntı:
yalan hep kuzunun uydurmaları ben makarna yımedııııım :D:D sadece kızartma patets kızartması yemez olaydım nerden soledıysem benım adımı cıkardı ama napıyım semuj anaca tok tutuyo benı hahaha
kıyamammmm sanaaaa patatesle anca doyuyomuş benim kuzummm ah ah sen diyeti bırak bebemmm aç kalma saten fazla kilonda yokk :)

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
semüj88' Alıntı:
ya sen niye çete gelmiyon maviiiiii
artık hıc gelemıycem semujum galıba cok kotu seyler oldu kuzu bılıyo ama semujum bak ne dıycem benım fazla kılom umudunuz kesın hahaha

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
eee kımse yazmıyo artık nerdesınız kızlar semuj dıyetın sonucu ne zayıflama varmı hala dukan dıyetım yapıyosun

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Y Diyet Grupları 1