Hep birlikte zayıflıyoruzzz

ahhhhh 59 kiloyum 9 unu verebilsem keşke midem açılmış kızlar dayanamıyorum açlığa bir zamanlar kilo almak için doktor doktor gezerdim 44 den 45 e çıkmak için kilo vermeği koydum kafama bakalım ne kadar sürer

hayırlısıyla bı baslasak hep beraber neyse ben bıde sey dıycem sabah ac karna ılık su ıcmekde cook faydalı her yemekten sonra 2 bardak su ıcın sakın soguk su ıcmeyın ılık su hrezaman cunku soguk su yagı donduruyo haberınız olsun kendınızı sıkın bırazzz hadın hepımeze kolay gelsın semuj sen ne yaptın bıraz hafıfledınmı :)

hayırlısıyla bı baslasak hep beraber neyse ben bıde sey dıycem sabah ac karna ılık su ıcmekde cook faydalı her yemekten sonra 2 bardak su ıcın sakın soguk su ıcmeyın ılık su hrezaman cunku soguk su yagı donduruyo haberınız olsun kendınızı sıkın bırazzz hadın hepımeze kolay gelsın semuj sen ne yaptın bıraz hafıfledınmı :)
maviiiiim ben çok kötü bişey yaptımmmmmm :utan::utan:

kızlar sabah aç karınına ılık su bi kaç damla limon ve azcık sirke damlatın için ben denemiştim 5 kilo vermiştim 2 ayda biraz kötü ama :(((

aslında bugun bıraz koy verdım ama yarın toparlıycam merak etme yarın resmen ac gezıcem ac bıde strec fılm alıcam bu bole olmuycak son sansım ben ddıyet yapınca nıye kılo alıyorum :( sankı gobusum bıraz buyumus

- - - Updated - - -

beni tok tutacak bişe söyleyin midem ağırıyo açlıktan aklım fikrim yemekte Allahtan yediğime göre kilo almıyom

esra sekersız sakız cıgne agzın bos durmaz hıc degılse ben hep ole yaparım cok ıyı bı yontem :D:D

aslında bugun bıraz koy verdım ama yarın toparlıycam merak etme yarın resmen ac gezıcem ac bıde strec fılm alıcam bu bole olmuycak son sansım ben ddıyet yapınca nıye kılo alıyorum :( sankı gobusum bıraz buyumus

- - - Updated - - -

esra sekersız sakız cıgne agzın bos durmaz hıc degılse ben hep ole yaparım cok ıyı bı yontem :D:D

canım sakız insanı acıktırır mideye hava girdiği için başka takdik :((((((

Geri