Hep birlikte zayıflıyoruzzz

kızlar öğlen malesef işyerinde dukana göre bi yemek çıkmadığı için hiçbişey yiyemedim aç kaldım:( akşam 2 parça haşlanmış tavuk yoğurt ve yulaf kepeği yedimmm ve çook su içtimmmmmm evet sizleri görelim bayanlarr beklyorum:)

bende bugün basliycaktim.... ama unuttum.... taaaaki simdi meleklermekanina girene kadar.....

artik yarin baslarim, cola ictim, cikolata yedim, cok yedim yine yaaaaaaa.....:hubidi:

sabah kahvaltımı yaptım az ama
öğlen karpuz ve beyaz peynir
akşam üzüm ve beyaz peynir
ilerleyen saattede meyve
karpuz diyetine başladım aslında yarın tam teşekküllü olacak sabah öğlen akşam karpuz beyaz peynir

ben istesemde vermiyorum kızlar kilo pko olduğu için ne bişey yemesemde kilo alıyorum 38 bedenden 42- 44 bedne çıkmak feci bişey tartılmıyorum bile korkudan az yesemde sporda yapsam bir gram oynamıyor tam tersi ilaçlar fena kilo yapıyor .:hubidi:

ben istesemde vermiyorum kızlar kilo pko olduğu için ne bişey yemesemde kilo alıyorum 38 bedenden 42- 44 bedne çıkmak feci bişey tartılmıyorum bile korkudan az yesemde sporda yapsam bir gram oynamıyor tam tersi ilaçlar fena kilo yapıyor .:hubidi:

allahımyardım etsın sana asenam ınşsenınde pko gecer bır melegın olur tum ısteyenler gıbı :)

ben bugun yumurta
peynır sekersız cay
bu kadar karnımı doyurmadım oglende karpuzla gecırıcem alıstı bunyem

Geri