Hep birlikte zayıflıyoruzzz

kızlarrrrr bugün tartıya çıktımmmm 1.5 kilo vermişimmmm :deli: :deli: inanamadım bu dukan beni mahvetti ama geliba işe yaradıııı yarın sebze yiyebilcem oleyyyyy bakalım dayanabilecekmiyim bundan sonrasınadaaaaa oyy ama etrafımda artık tavuk kelimesini bile duymak istemiyorummm hahaha

ay ne güzel canım bende bi tartılıyım bugün valla vermemişsem sinir olurum

kıızalr ben bugün sabah bi parça peynir domates salata ve çay içtim öğlen etli patlıcan yemeği ve bi parça tavukla roka akşam eve geç geldim yemek yemeye fırsatım olmadı sadece türk kahvesi içtimm :)bakalım hayırlısı hepimiz için ama final süper olcak kızlarrrr buna inanın:):):)

kıızalr ben bugün sabah bi parça peynir domates salata ve çay içtim öğlen etli patlıcan yemeği ve bi parça tavukla roka akşam eve geç geldim yemek yemeye fırsatım olmadı sadece türk kahvesi içtimm :)bakalım hayırlısı hepimiz için ama final süper olcak kızlarrrr buna inanın:):):)
semüjjj maşallah canım çok azimlisin çabaların işe yarara inşallah

tatlımeskiden annem karpuz diyeti yapıyodu ama karpuzu öle istediğin kadar yiyemiyodun sabah öğlen akşam sadece 2şer dilimdi yanii zaten fazla yiyince şeker oranı yüksek bi anlamı kalmıyo bence en güzeli ekmeği kesss bakalım nolucak:)

Geri