Her gün okunması gereken dualar

kendi içimden yatarken evden çıkarken araba sürerken biryere giderken hep okuduğum bir dua var.Bu duayı okuyunca içim rahatlıyor.Şöyle bir dua;
Allahım birsin Muhammedim nursun hürsün 72 bin Ayetel Kürsü etrafımda dönsün beni sağımdaki solumdaki önümdeki arkamdaki görünen görünmeyen,bilinen bilinmeyen kazalardan belalardan,kötü huylu insan ve düşüncelerden,itten uğursuzdan hırsızdan,afet ve felaketlerden korusun.
Ya Allah Ya Muhammed canımız malımız sana emanet.
Paylaşım için teşekkürler

Bütün hazinelerin sahibi Yüce Rabbimiz.
Bize verdiğin nimetler için Sana şükürler olsun.
Sağlığımız, bizim en büyük hazinemiz.
Bizi hastalıkla imtihan etme Rabbim.
Hastalarımıza ve hastalık riski taşıyanlarımıza (Gizemli Kız) deva ver, bizi korkularımızdan emin kıl Ya Rabbim.
Dermansız dertleri bizden uzak eyle Allah'ım...

Amin,amin,amin...
Rabbim hayırlı şifalar verir inşALLAH Gizemlim en kısa zamanda hayırlı haberlerini bizimle paylaşır..

ALLAH hepinizden razı olur inşALLAH...

Son düzenleme:
Bütün hazinelerin sahibi Yüce Rabbimiz.
Bize verdiğin nimetler için Sana şükürler olsun.
Sağlığımız, bizim en büyük hazinemiz.
Bizi hastalıkla imtihan etme Rabbim.
Hastalarımıza ve hastalık riski taşıyanlarımıza (Gizemli Kız) deva ver, bizi korkularımızdan emin kıl Ya Rabbim.
Dermansız dertleri bizden uzak eyle Allah'ım...

Canım çok teşekkür ederim binlerce kez saol benim ne güzel bir ailem varmış böyle ya birkez daha anladım hepinizde dua eden etmeyen herkese teşekkür ederim sucrem jujum inş balım güzel haberlerle gelicem

Amin Ecmain...

Ey yalnızların,kendi başına kalmışların arkadaşı
Ey mutsuzluğa düşmüşlerin yardımcısı
Ey yoksulların zenginliği
Ey zayıfların gücü
Ey fakirlerin hazinesi
Ey gariplerin sığınağı
Ey tek güç ve kudret sahibi
Ey ihsanıyla tanınan keremi sonsuz Rabbi'm Resulullah ve yakınları hürmetine sıkıntımı gider.
Ey Rabbim sen sıkıntılarıma karşı hazırlığım, musibetim anında ümidim, yalnızlığımda arkadaşımsın. Gurbetimde dostum, kederli halimde beni ferahlatansın.
İhtiyacım anında yardımıma koşan; zor anlarımda sığınağımsın.
Beni korkuların karanlığından kurtaran aydınlığımsın.
Ey Rabbim, sen şaşkınlığımda bana yol gösterensin.
Biliyorum Rabbim, sen günahlarımı bağışlayan, ayıplarımı örten,sıkıntılarımdan kurtaran,kalbimi sevginle süsleyensin.
Sen kalbimin hem tabibi hbirlikle yeşert kalplerimizdeki ümit ve neşeyi. Şeytanın hilelerinden uzak eyle, meleklerin hafifliğine kat bedenlerimizi.
Sen beni yaratmışsın insan yaratanını sevmemezlik edebilir mi hiç?
Sevgiden öte bu Rabbim, Sana aşığım.
Sen beni kendine dost seçinceye kadar yaşat
Ve aşkınla yandığım bir anda canımı al,
Ki ölüm aşkımın adı olsun............!

bu günde benden bi dua gelsin arkadaşlarım;

rabbimmm
derdi veren sen derman verende sensin.
peygamber efendimizin (s.a.s) yüzü suyu hürmetine hastalarımıza (gizemlim-fatma ablam-rüyam ve aklıma gelmeyen) şifalar ver rabbim.sana sığındık allahım ellerimizi açtık dualar ediyoruzz sen ellerimizi boş çevirme rabbim. Minicik yüreği annesiz sevgisizz koyma rabbim ona şifa ver allahımm.
dertlilerimize devalar ihsan eyle.
allahım bizi kazalardan belalardan kötünün şerrinden koru rabbim.
vatanımızı toprağımız bölmek isteyen kötülere fırsat verme allahım. Ezanımızı dindirme bayrağımızı göklerden indirme alllahım.
rabbim sana yalvarıyorummm ne olur hastalarımıza şifa ver ellerimizi geri çevirme allahımmmm.
toprak altında yatan gelmiş geçmişlerimizin gühanlarını affet allahım.
sana inandık sana sığındık rabbim şu mübarek cuma gününde dualarımız kabul eyle alllahım. (aminnnnnnnnnn)

Geri