Her HCG Değeri Gebelik Lehine Değildir !

Merhaba, değerleriniz de anormallik var. Henüz gecikmeniz yok ve değerde düzensiz artış söz konusu . Sağlıksız gebelik söz konusu olabilir en kısa zaman da hekime görünün..

beyza hanım merhaba biz uzun süredir bebek istiyoruz adetime 2 gün var 3 defa kan testi yaptım durum nedir acaba yardımcı olurmusunuz ? pazartesi 384 salı 4777 perşembe 1.200 teşk ederim

Merhaba, hcg değeriniz anormal yüksek ve düzensiz . Bugün mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün. Sağlıksız gebelik söz konusu olabilir..

merhaba ben asra adetim 2 gün gelmedi test yaptım silik kan testi yaptım 27 .01 hamilelik vamı acaba

Merhaba, test sonuçlarınız pozitif yani görünürde gebesiniz. Durumunuzun netlik kazanması için bir kadın doğum uzmanına görünün. Usg + hcg testinin tekrarı ile durumunuz hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Merhaba, hcg değeriniz anormal yüksek . Bugün mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün. Durumunuzla ilgili en sağlıklı bilgiyi hekimden alabilirsiniz.

6 gündür adetim gelmiyor test yapım negatif kan testide yaptım .40 çıktı hamilelik varmıdır ??

Geri