her yolu denemiş tecrübeli insan:D

ayşegül_35

Yeni Üye
Üye
her yolu denemiş tecrübeli insan:D
slm arkadaşlar:)
boy 157 cm
kilo sabahları 61
ben ögrenciyim bugüne kadar kilo wermek için her yolu denedim diyebilirim diyet spor haplar vb.Ama artık bıktım diyetten we herbalife a basladım. Yararlı olucakmı bilmiorum deniycem bugüm 15i günüm ilk gün we son gün farklarını yazıcam inş hergün hep birlikte görelim.
ilk gün kilo 63___ 15.gün 61
göğüs 102_____98(buna inanamıorum)
bel 89________87
göbek89____87
kalça102__102
işte böyle arkadaslar.her istedgmi yiorum çünkü yasaklarsam daha cok istiorum so bi haftadır kilomda eksilme yok ama incelme war:D:D

slm arkadaslar
herbalife devam ediorum ama öğlenleri ne bulursam yediğim hatta bazen akşamlarida kacırdığım için midir nedir bi haftadır kilom sabit bugün artık dikkat etmek istiorum

inşaallah zayıflarsın canım ama ben bu sefer kendim zayıflıcam spor yaparak hemde vücudum sıkılaştı ara vermemek için elimden geleni yapıyorum

inşaallah zayıflarsın canım ama ben bu sefer kendim zayıflıcam spor yaparak hemde vücudum sıkılaştı ara vermemek için elimden geleni yapıyorum
saol canım zayıflıorum cok sükür ama korkuorum herbalife hakkında kötü seyler duyuyoru neye inancagmı sasırdım:Ssen biliomusun b konu hakkında bsey?inş sende amacına ulasırsın cnmm:)

Geri