herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

bu dünyada ki en büyük hayalim inglizce öğretmeni olmak ve bütün dilleri öğrenmek...ing. öğretmni olmıycam ama hayal işte;)

En büyük hayalim benim ve ailemin ve bütün sevdiklerimin cehennemi görmeden cennete girmesi.cennetin en güzel yerlerinde birlikte olmamız

Bu dünya için en büyük hayalim dünyayı gezmek en az 2 köpek 1 de kedimin olması, uzaya gitmek, ingilizce, italyanca ve fransızcayı çok iyi öğrenebilmek. Herkes için mutluluk ve sağlık. Ahiret içinse tüm sevdiklerimle cennette buluşabilmek. Bazıları imkansızda olsada olabilirlerde :) Umarım herkesin hayalleri hayırlıysa gerçek olur :)

başta sağlık sıhatle güzel bir evim minik am şirin bir arabam olsun.sevdiciğimle dünya turuna çıkmak.benim hayalim bu kadar

istediğim altı dili öğrenmek,diş hekimi olmak(çok ta büyük bi hayalim diil ama) ve sevdiğimden hiç ama hiç ayrılmamak onunla yaşamak..ailemin sevdiklerimin sağlıklı sıhhatli olması,huzurlu bir hayat. tabi bunlar bu dünya için,öbür dünyada da cenneti kazanabilmek ve sevdiklerimle orda da birlikte olmak..

kendi bölümümde (web tasarım) arkadaşımla bana ait bi iş yeri açmak .. yavaş yavaş başlıyoruz işe ama umarım elimizden çok iyisi gelirde bi an önce açarız.. çünkü çook istiyoruuumm

öncelikle hayirli bir ölüm,günahlarimin affi ailem sevdiklerim arkadaslariinda tabi..
bu dünya icin ise..önce saglik,huzur ve mutluluk..
esimin en kisa zamanda tekrar bana gelip seni seviyorum diyip ayaklarima kapanmasi..biliyorum bunlarin hicbiri olmayacak ..hayal iste...

evet en büyük hayallerim..çok farklı kategoriler,6 dil öğrenmek bunu kendimi bildm bileli istiyorum ve bu sayede kariyerimde yükselmek,başarılı bir iş kadını olmak,kendi ayaklarım üstünde sapasağlam durabilmek tam anlamıyla..diğer hayalim sevgilimle hayırlısıyla evlenmek ve güzel bir yuva kurmak,ama dindar bi hayat istiyorum huzurlu bir hayat..şu andaki en büyük hayalim bunlar..tabi değişebilir eklenebilir:) sınav açıklanınca eğer tahmn ettiğim bölüm olursa onla ilgili hayalimi de yazarım :)

Geri