herkes saçma sapan cümle kursun

Ce: herkes saçma sapan cümle kursun

turkce konusun anlamiyom cok gucume gidiyo...inise gecin kizlar inise uctunuz gene

mekan doldu taştı hiç kimsenin sesi çıkmıyo susun biraz bu ne gürültü in cin top oynuyo resmen çok neşelendim sabah sabah uyunur iyi gelemmi yanınıza burdan saçmalanmıyoda...:D

saçmalamakmı ne saçmalaması neyi samalıyoruz saçmalarsak saçmalamamış olmaz mıyız saçmalamayın:) :):)
hehehe tekerleme gibi oldu:)

Cevap: herkes saçma sapan cümle kursun

Mislinay ve Monera_angel sizi tebrik ediyorum bu kadar saçma bi cümle kurulmaz yahu yazmadan duramadım:D hele Angelinki yıkılıyo ya bayıldım:D

iyi sacmaliynuz derim devam edin melekler nde sacmalayama gelirim birazdan:haha: olmadi

ben saçmalama özürlüyüm arkadaşlar ama kusura bakmayın saçmalama özürlü olduğumdan dolayı size cevap yazamamamdan ötürü çok büyük hüzünlendim hem de öyle bi hüzün ki everest dağının en ucundaki karı bile titretip çığ olarak bir adamın kafasna düşürüp adamı öldürecek kadar bir hüzün. düşünün yani böyle bir saçmalama özürlüyüm ben hiç saçmalayamam:D

:hhh: oldu asgimsin oldu iyice sacmaladin devat et arkadasim cok iyiye gidiyorsun yakinda bu isin ustasi olursun canimcimm

burası kimin köşesi..yada anasayfamı burası.....anlamadım arkadaş listem nerde msnime noldu kim bu angel kim bu asqımsın titretemiomda:):)

Geri