heyecanla bebegimi bekliyorum

gül&naz

Yeni Üye
Üye
heyecanla bebegimi bekliyorum
bebeğimi bekliyorum
mrb arkadaslar ben nisan ayinda kücük melegimi kucagima alicam kismetse simdedin onunu merak ediyorum biliyorum önümde daha cok uzun bir yol var ama o yolu biz bebegimle birliket yürücez ilk bebegimd egil bu 3cü olcak ama ilkde digerledide ayni heyecan cünki canimdan can benden bir parca bebegimi cok seviyorum bebegim icin cok guzel planlarim var allah kismet ederse

arkadaslar nisan ayinda anne olcak adaylari beklyiorum gelin birlikte bi yolculuga cikalim birlikte paylasalim hamileligimizde ki olumlu olumsuz seyleri

Gulnazcıgım allah bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın cnm benım ıcınde dua et hamıs kalayım herkes ıcın

Gulnazcıgım allah bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın cnm benım ıcınde dua et hamıs kalayım herkes ıcın
amin cnm tsklr tabiki senin icinde herkes icinde dua ediyorum sahura kalktigimda yatmadan önce dua ediyorum sizler icin allah sizlerede nasip etsin hayirlisi ile cnm sabirli olun vardir bir zamani ümitsizlige kapilmak yok ok mi tatlim

allah bağışlasın rabbim huzurlu bir hamişlik rahat bi doğum nasip etsin :D:D inş bebeğin için planladığın herşeyi gerçekleştirirsin cnm allah isteyen herkesede nasip etsin :D:D:D:D

allah bağışlasın rabbim huzurlu bir hamişlik rahat bi doğum nasip etsin :D:D inş bebeğin için planladığın herşeyi gerçekleştirirsin cnm allah isteyen herkesede nasip etsin :D:D:D:D

cok tesekürederim orkide allah razi olsun ins yüce mevlam evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip eder iyi dileklerin icin tekrar tsklr cnm

HayIrLI oLsUn, Rabbim anali babali büyütsün insallah yuvana daha fazla mutluluk, sevinç ve bereket getirsin.

SagLIkLI ve koLay bir hamilelik diLiyorum.

SevgiyLe @->>-----

HayIrLI oLsUn, Rabbim anali babali büyütsün insallah yuvana daha fazla mutluluk, sevinç ve bereket getirsin.

SagLIkLI ve koLay bir hamilelik diLiyorum.

SevgiyLe @->>-----

cok ama cok tsklr cnm sizin bu desteginizde olmasa bu hamileligi kabullenemicektim zor olcakti benim icin allahtan dilegim sizlerede nasip etsin ins

Geri