hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):(

melekceylin

Yeni Üye
Üye
hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):(
Ne sen dönebilirsin artık ne de ben bu gönül kapısını açabilrim sana.Bütün köklerii koparıp gittin topraklarımdan.Kapanmayan ,acısı içime akan yaralar bıraktın geride.
Hayat yakalamıştı bizi en zayıf ,en korunmasız halimizde.Saklandığımız yerler ele vermişti.Sen yalanlarının arkasına saklanmıştın . Ben en çocuk en elma sekerli zamanlarıma.
Önüm arkam sağım solum hep yalandı artık.Ne yana dönsem yalanlarına çarptım.Önce elimden elma şekeri düştü sonra çocuk hayallerim....
Dizimdeki kabuk bağlamış yaralardan başka bilmezdim yara. Hiç yüreğimin üstüne düşmemiştim ki.Bilmezdim başka acı çocuk ruhumda.
Gülerdin bana sağımı solumu hep karıştırdığım için. Yüreğimin yerini bilmezdim ta ki sen incitene dek. Şimdi çok iyi biliyorum sağımı solumu. Çünkü sol yanım çok acıyor.
Yüreğimin üstüne düştüğün an bil ki büyüyorsun, önce hayallerin o çocuk hayallerin bırakıp gidiyor seni. Unutma hayalleri olmayan çocuk tehlikelidir. Çünkü saklanacak hiçbir yeri yoktur, korumasız bir başınadır. Benimde artık saklanacak hiçbir yerim yok hayat beni sobelediğinden beri.
Yaklaşma artık, sınırlarımı geçme sakın, kara sularım tehlikeli. Yaklaştığın an vuracak, içimde öldürdüğün çocuk seni. Ruhu bırakmayacak peşini. İçinde iflah olmayan bir nefretle bekliyor, geldiğin an vuracak seni ama senin yaptığın gibi sırtından değil o hiç yara bilmeyen yüreğine saplayacak hançerini. Kuş uçmaz kervan geçmez yerlere bırakacak çocuk hayallerini.

SAKIN PİŞMANIM AFFET BENİ DİYE DÖNME GERİ KARA SULARIM TEHLİKELİ ÖLDÜRÜR SENİ

Cevap: hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):(

hmmmm tam benlik bi yazı canım yaaa :) teşekkürler paylaşım için..

Geri