High School Musical 1 - When there was me and you çeviri

Julieт

Yeni Üye
Üye
High School Musical 1 - When there was me and you çeviri
It's funny when you find yourself TuHaf bir duygu kendiniLooking from the outsideKendine dışardan bakarken bulmakI'm standing here but all I wantBurada duruyorum Is to be over thereAma tek istediğim orada olmakWhy did I let myself believeNeden kendimi inandırdım kiMiracles could happenMucizelerin olabileceğineCause now I have to pretend Çünkü şimdi rol yapmalıyımThat I don't really careUmrumda değilmiş gibi davranmalıyımI thought you were my fairytaleSen benim peri masalımdınA dream when I'm not sleepingUyanıkken gördüğüm rüyaydın A wish upon a starKayan yıldıza bakarak Thats coming trueTutuğum dilektinBut everybody else could tellAma herkes söyleyecektirThat I confused my feelings with the truthDuygularımı gerçeklerle karıştırdımWhen there was me and youSadece seninle ben varız sandımI swore I knew the melodyBu melodiyi bildiğimden emindimThat I heard you singingSen söylerken dinlemiştimAnd when you smiled Ve gülümsediğindeYou made me feelBen de seninleLike I could sing alongO şarkıyı söyleyebileceğimi hissettimBut then you went and changed the wordsAma sen devamında şarkının sözlerini değiştirdinNow my heart is emptyŞimdi kalbim bomboşI'm only left with used-to-be'sBana sadece eski bir şarkıAnd once upon a songVe eskiden olanlar kaldıNow I know your not a fairytaleArtık biliyorum peri masalı değilsinAnd dreams were meant for sleepingVe rüyalar ancak uyurken görülür And wishes on a star Kayan yıldızlar Just don't come trueDilekleri gerçekleştirmezCause now even I can tell Çünkü şimdi bende söyleyebilirimThat I confused my feelings with the truthDuygularımı gerçeklerle karıştırdığımıCause I liked the viewÇünkü sevmiştim ikimizin yan yana görüntüsününWhen there was me and youSeninle ben varız sanmıştımI can't believe thatİnanamıyorum bu kadarI could be so blindKör olduğumaIt's like you were floatingSanki sen kayarken While I was fallingBen düşüyordumAnd I didn't mindVe buna aldırmıyorumCause I liked the viewÇünkü sevmiştim ikimizin yan yana görüntüsünüThought you felt it tooSenin de hissettiğini sanmıştımWhen there was me and youSeninle ben varız sanmıştım

Geri