Hikaye Tamamlama Oyunu...

kayınvalidem yanıma geldi kızım canım benim bir senin kanın tutuyor affet beni babana kan verilmesi gerekiyor dedi neolur kızım diye yalvarmaya başladı. yıllardır ağzından bana bir kızım lafı çıkmayan kaynanam şimdi bana canım kızım demeye başlamıştı ama ben............

ama ben içimden gelmiyordu ona anne demek ama kayınpederim iyi bi insan olduğu için hemde büyüklük bende kalsın diye kabul ettim bunu eşimin gözündede değerim bi kat daha artmıştı ve böylece...

Böylece kan almaları için gerekli odaya girerek kanımı vermeye başladım.Bir taraftan da düşünüyordum hayat ne garip gün gelipte hiç ummadığınız hele ki nefret ettiğiniz bir insanın size faydasının dokanacağını ve ona minnet duyacağınızı sanırım rüyasında gören inanmaz.Kayınbabamın durumuna üzülüyordum bir taraftan kaynanam arada yanıma gelip gayet mahçup bir şekilde yanaşıp bana dua ediyordu içim o kadar dolmuştu ki ona karşı işte tam esnada dilimin ucuna söylemek isteyipte söyleyemediklerim gelmişti...

ama dedim büyüklük bende kalsın ve susmam gerekir bu durumda büyüktür ne de olsa o yaptığından pişman görünüyor zaten dedim ve eşim yanımda görünce yüzüm gülmeye başladı sanırım herşey yoluna giriyordu böylece...

ama susmayı tercih ettim. hep susacak değildim konuşacaktım ama burası bu konuşmaları yapmak için uygun değildi. sonunda kayınpederimin ameliyatı başarılı bir şekilde geçmişti. kayınvalidem yanıma geldi ve bana dualar etmeye başladı.şaşkındım benim kayınvalidemden nasıl böyle cümleler çıkıyordu anlamış değildim o sırada........

bi kadın yanımıza ilişti ve ağlamaya başladı anlam veremedim kim olduğunu da bilmiyordum.İçimden dedim bu bebeğin annase olmasın sakın...Kadın şöyle dedi...

:D:D merhaba geçmiş olsun dedi ve elime bi not verdi. çaktırmadan notu cebime koydum ne yazıyordu acaba merak içindeydim. hemen koşup lavaboya gittim merak içinde kağıdı okumaya başladım okuduklarıma inanamıyordumm notta şöyle yazıyordu ....... :D:D

kapınızdaki bebek bana ait lütfen bebeğimi bana geri verin vicdan azabı duyuyorum yazıyordu.Ama ben ne diyecektim bu kadına çocuk kaybolmuştu ve benim bilgim yoktu.Kadın dışarda koridorda bekliyordu.Yanına geldim ve...

bebeğinizi işim acil olduğu için komşuma bıraktım ev adresinizi verin yarın size getireceğim dedim.fakat bebek kayıptı ne yapacaktım!

Geri