Hipnotize Olmak İsteyennnnn

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Hipnotize Olmak İsteyennnnn
hipnotize ol hipnotize olmak hipnoz olmak olma hipnoz olma
Evet melişlerim aranızda illaki ruh bilimlerine veya hipnotizeye meraklı arkadaşlar vardır merakı olmasa bile insanı ismi bile çekiyorr HİPNOZ
Eğer aranızda hipnoz olmak isteyen arkadaşlar varsa işte fırsat aşağıdaki linki tıklayacaksınız o kadar.....

Önce höparlorun sesini açabildiğiniz kadar açın hatta en son sesine kadar çünkü bu konularda müzik çok önemli. Ekranı takip edin ve müziği dinleyin yazılanları okuyun spikerin sesini suyunca sonuna kadar açın ve kendinizi verin....

Bakın arkadaşlar sizi en başından uyarıyorum bu işin ucunda bi pislik var ben girmeyin derim ama tabi siz bu sonu görmeden direk sazan gibi atlayacaksınız bana kızmak yok ben baştan uyardım :D:D

Son düzenleme:
Cevap: Hipnotize Olmak İsteyennnnn

ya geri uyanamzsak kaprisli o zmana ne olucak:D:D: ayroca bi hipnoz uyandırıcı çağırmak gerekir yok almayım ben hipnoz olaylarını:D:D

Kapiş sakın karşıma çıkma oğlumun ödü koptu senin ödünü alıcam yerine:sinir:çok tırstım ama ben:uhu:

sana kim dedi meçhul direk atla diye küçücük çocuğun yanında hipnoz olaylarına girilir mii:D:D:D:puha: uğraşma böyle şeylerle sen:D:D kapris daha yerden bardak kaldıracak:D:D

kısss böle bi şey koyulu mu buraya kapris inan varya meçhul benim içinde vur bitane:D:D:D

Son düzenleme:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri