Hızma Sevenler

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Hızma Sevenler
hızma modelleri gümüş hızma modelleri çeşitleri hızmalar
öncelikle şunu söliim bnde hızmacılardanım yani burnu deliklerden:Dbna genelde sorulan yakınlarım tarafından sorulan bi soru var içten vidalımı:zuha: hyr diil kullanımı çok basit insan bisüre sonra burnunda o nesnenin olduğunu dahi unutuyor tabi şimdi bni gözünüzde metalci gibi hayal etmeyin minik taşlı yada metal rengi gümüş hızmalar tercihimdir ve bazı bayanlara çok yakıştığını düşünüyorum bakalım bu konuda siz neler düşünüyorsunuz melekler hızma kullananlar?hızma kullanmak istiyorum ama korkuyorum diyenler?hayır tercih etmem diyenler olumlu yada olumsuz görüşlerini bekliyorum:)(not:metalci diilim)

bc527586-6da0-46e5-b3f5-ade3dbbf75ab.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: hızma seve

bunlarda hızma takanlara sorulan garip çıldırtan sorular:zuha:(bi kaç tanesini banada soruyolar)--şimdi hızmanı çıkarsan, burun deliklerinin ikisini de kapatsan ve bir gülü hızma deliğine yaklaştırsan kokusunu alabilir misin?

-hızman yokken sümkürdüğünde o delikten de sümük çıkıyor mu?

-orandan cekersem cektigim tarafa gelmek zorundasin di mi?

-o ne sümükmü?
-hoho..

-tek gözünü kapayıp aşşa bakınca görebiliomusun onu?
-hıııı..

-bi manası warmı?
-tabii..

-üniversitede bilgisayar hocası tarafından:
- acımıyor mu o burnundaki delik? siz kadınlar acı çekmekten neden bu kadar zevk alırsınız bilmem?
-?..

-evladım niye takıyürsün o küpeyi burnuna?

-abi güvenlikten nasıl geçiyorsun burnundaki ötmüyor mu?

-abi çıkartınca iz kalıcak mı?
-niye çıkartiim canım kardeşim, niye?
-hani düşündüm de..
-sen mi? güldürme beni..

-sonradan iz kalıyomuş len..

-boğa burcumusunuz?

-burnun da tatak varken nasıl temizleyeceksin, acımayacak mı?

....parmakla kallavi bir tatak çıkarılır..

-al...
-ööörrggh.. iğrençsin.
-sana ye diyen olmadı.

-eğer top varsa.

-yapışma mı?

- böyle daha mı iyi çekiyo? "cep telefonun" yani..

-orası gerçekten delik mi?yoksa yapıştırma küpelerdenmi?

-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

Cevap: Hızma Sevenler

-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

hehe:Dsaol yaa geyikde yapmışız:D

canımm bende çokkk istiyorumm hatta arada yapışkanlı olanlardan takıyorumm.. ama deldiremedimm korkuma

az cesaretin verin bana nolurrrrrrrr çokkk acıyomuuu

kız yok ilk bi kaç gece ağrıyor ondan sonra bişey olmuyo valla ama tabi kişiden kişiye deişirmi bilmem yani bn bi kaç gün kullanmamıştım bi ara hemen kapanmış yani tekrar deldirdim hatta:D

hımm..aslında cok guzel bı oaly..yaptırmayı dusundum ama..kullanmam dıe hep vazgectım..bakalım bu aralar yne aklımda belli olmaz benım işime:D:D:D:D:D:D:D:D

BbŞşRrR

Ya bir hafta oldu deldirdiğim hemde tabanca yöntemi ile allaha şükür hiçbirşey yok gayet sağlıklı geçti ve 4. Günden sonra gümüs hızma taktım hatta deldirdikten bir gün sonra ablam ev taşıyordu ona yardıma gittim toz içinde kaldım ama hep yara bandı ile kapattım bence temiz tutmakta bitiyo bütün olay. Ve kesinlikle hiç acımıyo sivilceden bile az can yakıyo emin olun :)

Geri