Hobi bahçesi oluşturmak isteyen çocuklarıma ne ekmeliyim ?

• Konbuyu başlatan annemmmhobim
  • Başlangıç tarihi
A

annemmmhobim

Forum Okuru
Hobi bahçesi oluşturmak isteyen çocuklarıma ne ekmeliyim ?
selamlar kızlar ben hobi bahçesi oluşturmak istiyorum tam mayıs ayı geldi ve baharla birlikte artık zerzevat ekmek gerekiyor bir oğlum vebi kızım var oturduğumuz apartman dairesi ve bahçesi bunun için inanılmaz derecede müsait ve kimsenin kullanmadığı çim yetişen bir çok hobi bahçesi var bende sordum kullanın dediler acaba bu hobi bahçesinde ne ekimi yapayım kızlar neleri bana tavsiye ediyorsunuz bir de tohumu nereden bulacağız yardımcı olur musunuz ?

Selamlar inanılmaz güzel bir düşünce benimde kızım ve oğlum için aynını bir kaç aydır düşünüyorum. Ben hemen çıkacak olan ve çok fazla emek sarfedilmeden büyüyecek şeyleri seçeyim diyorum ne bileyim nane olur biber olur maydanoz olur bunların tamamının tohumları da satılıyor zaten. Ben de size bunu öneriyorum ne bileyim küçük arpa soğanı alarak bir bölümünde bunu da ekebilirsiniz bir ay gibi kısa bir zamanda çocuklar da sıkılmadan büyüdüklerini görürlerse bana göre sanki daha mutlu olurlar gibi geliyor. Çok güzel bir düşünce sevgiler.... Özellikle durumu ve yaşadığı alan buna müsait olanların kesinlikle yapması gereken bir şey diye düşünüyorum.

Geri