Home Equity Loan nedir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Home Equity Loan nedir?
Bir ev kredisi ev sahibi mal satmak zorunda kalmadan onların birincil ikamet eşitlik erişmenizi sağlar. Bir ev değer mi ve ne karşı borçlu olduğu Equity arasındaki fark nedir. Geleneksel olarak, ev özkaynak kredileri olarak adlandırılan ikinci ve üçüncü ipotek.
11124d776d626ae7f.jpg

Hakkaniyet bir evde iki kaynaktan gelmektedir. bir süre boyunca Mortgage ödemeleri, ve gayrimenkul takdir miktarı mala karşı borçlu azaltmak brüt değerini arttırır. mortgage ödeme yapmaya birkaç yıl sonra, hakkaniyet önemli olabilir tahakkuk ettirilmektedir. Örneğin, bir ev 250.000 $ için sıfır ödeme ipotek aşağı ve 5 yılda% takdir ile öz sermaye kadar az beş yıl olarak 50.000 $ olabilir satın aldı.

gayrimenkul çok istikrarlı yatırım olarak algılandığı gibi Bankalar ve finansman şirketlerinin çoğu evde özkaynak kredileri olumlu fiyatla ver. Bu durum özellikle zaman ekonomi gibi gayrimenkul beğeni uzun bir geçmişe sahiptir mücadele değildir. Mortgage kredi aynı zamanda Federal Ulusal İpotek Kurumu (Fannie Mae) o uzak borç veren itibaren faiz riski değiştirilmesi oranları borç azaltmak gibi yarı-kamu kurumları erişebilirsiniz.

evde özkaynak kredileri otomobil kredileri ya da kredi kartı borç göre uygun fiyatlara sahip olsa da, oranları hala ilk mortgage için daha yüksektir. Bir ev kredisi ilk mortgage içine bir süreç refinancing olarak bilinen döndürülebilir.

Bir ters ipotek bir ev kredisi benzer ki bunu sağlayan bir ev sahibi's eşitlik nakit değeri erişim. toplu para yerine ise, bir ters ipotek aylık veya üç aylık ödemelerde öder. Ters ipotek yaşlılar at kim ek gelir istiyorum, ama hedeflenen evlerini ve hareket satmak istemiyorum. ölümü üzerine, ev ya arazi veya başlığı ile satılır sonra mülkiyet kendilerini satan borç, döner.
kaynak:bilgi.didikle.com

Son düzenleme:
Geri