Hoş geldin bebeğim

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hoş geldin bebeğim
hoşgeldin bebeğim hoşgeldin bebeğim sözleri
Merhaba bebeğim.Bugün senin geliş haberini öğrendim.Ne hissedeceğimi bilemedim.Öyle garip bir duygu ki.Elim ayağım birbirine dolaştı karmakarışık duygular içersindeyim.8-9 ay sonra sen geleceksin yani Allah nasip ederse ve inşallah bizim sıkıntılarımız dertlerimiz o zamana kadar bitmiş olacak.Çünkü sıkıntılarımızı sana aksittirmek gibi bir hakkımız yok.Seni şimdiden çok ama çok seviyorum.İçimde bir parça olman benim olman ben olman öyle tuhaf güzel bir duygu ki anlatamam sana.Daha kız mısın erkek misin o bile belli değil ama her ne olursan ol benim herşeyim bitanemsin.....

Cevap: Hoş geldin bebeğim

Ne güzel bir haber :) Anne adayımızı tebrik ediyorum öncelikle, bu güzel haberden sonra sıkıntıların da kolaylıkla çözüleceğine inanıyorum. Her şeyin hayırlısı olsun, meleğine en kısa sürede kavuşman ve hep birlikte mutlu olmanız dileğiyle... :)

Sevgilerimle...

Ne güzel bir haber :) Anne adayımızı tebrik ediyorum öncelikle, bu güzel haberden sonra sıkıntıların da kolaylıkla çözüleceğine inanıyorum. Her şeyin hayırlısı olsun, meleğine en kısa sürede kavuşman ve hep birlikte mutlu olmanız dileğiyle... :)

Sevgilerimle...
Bu güzel dilekleriniz için teşekkür ederim adminim inşallah dediğiniz gibi olur ben de öyle umuyor ve diliyorum...

Ya canım benim çok sevindim ya çok mutlu oldum.İnan ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına.Rabbim size bu mucizeyi nasip ettiği için çok şanslısın canım benim.Darısı olmayanların başına rabbimin izniyle.

Bu çok güzel bir haber:):)

İLK PATİKLERİ BENDEN:)

bebek-patigi-modelleri.jpg

Ay canim benim :) Cok sevindim sizin adiniza. Iste canim okadar sIkintin varken, yüce rabbimin isik olarak gönderdigine bak :) Insallah hersey düzelir artik canim :)

ALlah insallah kazasiz belasiz tasimayi, dünyaya getirmeyi ve büyütmeyi nasip eder :)

Kendine cok cok cok iyi bak canim benim :)

Ben de öyle düşünüyorum canlarım her şeyde bir hayır var hele böyle bir şey Rabbim 7 ay vermedi şimdi verdiyse demekki bi şeylere vesile olsun diye verdi.Daha şimdiden ağrı yapıyor velet :))

Geri