D

Demosh

Yeni Üye
Üye
Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin bi engel olmadgni soyledi

U

umudum01

Yeni Üye
Üye
Slm bende iki yıllık evliyim hsg çekildim tıkanıklık yok ama benimde olmadı ayni sıkıntı yani

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
HSG rahim filmi sonrası ilk 6 ay içinde beklenir.Gebeliğin beklendiği en yüksek dönem ilk 3 aydır..Ovülasyon günlerinizi tespit edip bu günlerdeki birlikteliğe özen gösterirseniz gebe kalma şansınızı yükseltebilirsiniz.Lakin bir çok bayan gebe kalsada ,diğerlerinde gebelik gözlenmemektedir..

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Likapam' Alıntı:
Hsg çekildi ama sonuç 10 gün sonra dediler dr sordum tüpler açık dedi ama
İyi bir sorun yok, şükür hakkında hayırlısı olsun canım.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
İyi bir sorun yok, şükür hakkında hayırlısı olsun canım.
Çok şükür bi şey çıkmadı şimdi hsg 'den sonra hamile kalınabiliyormus bekliyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Likapam' Alıntı:
Çok şükür bi şey çıkmadı şimdi hsg 'den sonra hamile kalınabiliyormus bekliyorum
Evet hsg çekimi sonrası hamile kalınabiliyor. Özellikle çekimin olduğu ayda ihtimal yüksek. Ovülasyon günlerini iyi değerlendir.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Evet hsg çekimi sonrası hamile kalınabiliyor. Özellikle çekimin olduğu ayda ihtimal yüksek. Ovülasyon günlerini iyi değerlendir.
Maalesef tam yumurtlama günü hsg çekildi benim beklemek zorunda kaldım :(

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Likapam' Alıntı:
Maalesef tam yumurtlama günü hsg çekildi benim beklemek zorunda kaldım :(
Prosedür mü değişti niye yumurtlama zamanı genel regl bitimi çekilir diye biliyorum.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Prosedür mü değişti niye yumurtlama zamanı genel regl bitimi çekilir diye biliyorum.
Adetten sonra aradım ama hemen randevu vermiyolar 430 defa aradığım oldu aldiğimdada tam yumurtlama zamanıydı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Likapam' Alıntı:
Adetten sonra aradım ama hemen randevu vermiyolar 430 defa aradığım oldu aldiğimdada tam yumurtlama zamanıydı
Hayırlısı olsun , yumurtlama her zaman tahmin ettiğin zamanda gerçekleşmeyebilir yani düzensiz ovülasyon olabilir . Umudunu yitirme

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Hayırlısı olsun , yumurtlama her zaman tahmin ettiğin zamanda gerçekleşmeyebilir yani düzensiz ovülasyon olabilir . Umudunu yitirme
İnşallah dediğin gibidir adet olana kadar ümitliyim

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
T Kadınlar 5
E Kadınlar 7