hsg(rahim filmi)!

edirne

Yeni Üye
Üye
hsg(rahim filmi)!
selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum

öncelıkle aramıza hoşgeldın edirne :) ağrsı sıvı vucuttan çıktından sonra geçiyo 2 gün kadar lekelenme şeklınde kanaman oluyor.bende anestesisiz çektirdim filmi alet yerleştirilirken biraz can yakıcı oluyor bide işte sıvıyı verirken.yaklaşık işlem 15 dkka sürüyor işte hazırlanman dinlenmen 30 dk.yı buluyor.ayağa kalktıktan bi 5dkka sonrada sıvı kendını rahımden tamamen dışarı atıyor ve ağrı kesiliyor.şimdiden kolay gelsın Allah yardımcın olsun.hiç stres yapma kendını kasma biraz ağrılı evet ama öle abartılacak kadarda ağır bi işlem değil.

benim caım yanmadı ama kısa bi süreliğine adet sancısı oldu dayanılmayacak bi ağrıd değil ama sonrasında kanam oluyor bi ped bulundurmak lazım benim 2 gün ara ara leke gelmişti

slm kizlar bende rahim filmi cektiricem ama cok korkuyorum arkadaslar ne olur yardim edin

korkma canım kısa sürüyo. en azından şüphen kalkar ondan mı şundanmı demektense.allah yardımcın olsun,

Merhabalar,
Doğru yerde çektirirseniz korkmadan ağrısız çok kısa sürede sonuç alırsınız. Eğer İstanbul'daysanız Radyotom Fındıkzade de çektirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Bende çok korkuyor, normal jinekolojik muayene de bile kasılıp ağrı duyuyordum. Geçen sene ağrısız ve başarılı olduklarını çok kişiden duyduğum için rahim filmimi Radyotomda çektirmeyi tercih ettim. İşlem Dr. Cevat Bey'in sabırla bilgilendirip endişelerimi gidermesine harcadığı vakitten çok daha kısa sürdü. Hem ağrısız olunca hemde tüplerimin açık çıkınca çok mutlu oldum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Geri